Serenada, czyli moje życie niecodzienne (ebook) –	Małgorzata Gutowska-Adamczyk

ebook Serenada, czyli moje życie niecodzienne

Autor:

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,8
(374 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Wielbicielom sagi "Cukiernia Pod Amorem" przypominamy pierwszą powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk dla dorosłych czytelników. Serenada to pełna wdzięku i błyskotliwa zabawa konwencją komedii romantycznej, w której humor i uczucia są zmieszane w idealnych proporcjach.

Życie trzydziestoletniej Kasi, niespełnionej aktorki Białostockiego Teatru Lalek, odmienia się nagle podczas pewnej podróży pociągiem. Zostaje dostrzeżona przez członka ekipy pracującej przy popularnym serialu "Życie codzienne". Takiej szansy nie może zmarnować. Wkrótce zastąpi odtwórczynię głównej roli. Jak się okaże, nie tylko na planie filmowym...

Czy uczuciowa i szczera dziewczyna z Podlasia odnajdzie się w pełnym fałszu świecie mediów, celebrytów i czerwonych dywanów? Czy będzie umiała rozpoznać prawdziwą miłość?

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.23 MB (MOBI), 1.08 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Monika Walas

Monika Walas

30.01.2012, 22:01

"Serenada, czyli moje życie niecodzienne" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk to książka pełna zabawnych sytuacji. Kasia niespodziewanie stanie się sławna.. Jak zareaguje na to dziewczyna. Jej perypetie będą śmieszyć, czasem wzruszać. To lekka, przyjemna historia na długi, nudny wieczór. Dobra zabawa gwarantowana. Podsumowując polecam wszystkim, którzy szukają dobrej i interesującej lektury.