Skrawki życia (ebook) –	Debbie Macomber

ebook Skrawki życia

Autor:

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,5
(134 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Na Blossom Street od roku świetnie prosperuje uroczy sklepik z włóczkami. Rozkwita również jego właścicielka, Lydia Hoffman, przede wszystkim dzięki związkowi z Bradem Goetzem. Jednak powrót byłej żony Brada stawia świeżo odnalezione szczęście Lydii pod znakiem zapytania… Emerytowana bibliotekarka, Elise Beaumont, uczęszcza na prowadzony przez Lydię kurs robienia na drutach, by zapomnieć o kłopotach – niedawno straciła wszystkie oszczędności. Niespodziewaną wizytę składa jej były mąż, niepoprawny hazardzista. Bethanne Hamlin przeżyła po rozwodzie załamanie nerwowe. Kurs ma pomóc jej odzyskać równowagę psychiczną. Courtney Pulanski, zakompleksiona nastolatka z nadwagą, mieszka z babcią, która próbuje jej pomóc. Zabiera wnuczkę na zajęcia pływania i zapisuje na kurs prowadzony przez Lydię. Cztery różne kobiety, które zetknął los, niespodziewanie stają się bliskimi przyjaciółkami.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.75 MB (MOBI), 0.80 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

M Z-D

16.05.2013, 13:59

kontynuacja Sklepiku na blossom str, nie nie oczekujmy tu dalszych losów bohaterów, bo ci i owszem się pojawiają, ale tylko wyrywkami, ta część skupia się na nowych bohaterach, róznie rożnych od siebie, mających swoje problemy i walczących z nimi wspólnymi siłami.. :)