Skruszone. Pretty Little Liars (ebook) –	Sara Shepard

ebook Skruszone. Pretty Little Liars

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

0,0
Nie ma jeszcze ocen.
Dodaj pierwszą!

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Zawsze wiem, gdzie was znaleźć. A. Spencer, Aria, Emily i Hanna chcą ostatecznie rozprawić się z przeszłością. Aby położyć kres SMS-om z pogróżkami, zmieniają numery telefonów. Rozpoczynają także nowe śledztwo, usiłując zdemaskować tajemniczego prześladowcę. Determinacja dziewczyn jest godna podziwu. A. ma jednak zdjęcia, których ujawnienie może przysporzyć przyjaciółkom kolejnych kłopotów. Kto tym razem będzie rozdawał karty? Odkryj kolejne sekrety bohaterek najmodniejsze serii ostatnich lat. Kup książkę i dołącz do ponad siedemdziesięciu tysięcy fanek Pretty Little Liars: facebook.com/prettylittleliarspoland"

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.41 MB (MOBI), 0.96 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

PannaP44

17.09.2014, 09:45

„Pretty Little Liars. Skruszone ”

Osoby które śledzą mojego bloga, wiedzą nie od dziś że jestem fanką cyklu Pretty Little Liars Sary Shepard i z niecierpliwością czekam na każdy nowy tom.

Perypetie przyjaciółek niezmiennie mnie zaskakują. Z wypiekami na twarzy czekam, co też ciekawego wymyśli autorka, jak potoczą się losy moich ulubionych bohaterek. No i wreszcie jak zakończy się cała sprawa z zaginięciem Ali. Jakie nowe sekrety ujrzą światło dzienne.

Myślę że nie będzie przesadą jeśli powiem że to jedna z najlepszych serii dla młodzieży ( i nie tylko) w ostatnim czasie. Do " Skruszonych" mam jednak jedno malutkie "ALE" Wydaje mi się że Sara Shepard pisała ten 13 już tom powieści trochę na siłę. Ta część niewiele wniosła do całej historii dziewczyn.

No ale to może tylko takie moje wrażenie. Jednak mimo wszystko polecam tym którzy nie mieli jeszcze okazji czytać. Ja już czekam na 14 tom. Aaaa no i niezmiennie jestem zachwycona okładkami ;)

Polecam