Śmierć? Każdemu polecam! (ebook) –	Op Joachim Badeni

ebook Śmierć? Każdemu polecam!

Autor:

Wydawnictwo: Rafael

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

9,0
(2 oceny)

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Pod tym nieco prowokacyjnym tytułem kryje się książka będąca zapisem pogodnej, choć przecież całkiem poważnej, rozmowy o jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka - jego śmierci. Ojciec Joachim Badeni i przeprowadzająca z nim rozmowę Alina Petrowa-Wasilewicz polecają każdemu refleksję nad śmiercią w czasach, gdy z jednej strony stała się ona tematem tabu i można przeżyć życie bez głębszych przemyśleń nad nią, a z drugiej kwitnie cywilizacja śmierci wymierzona w bezbronnych, słabych, chorych, starych, słowem tych, którzy swoim istnieniem zakłócają błogie niemyślenie o śmierci.Rozsądny człowiek nie powinien uciekać od przemyślenia śmierci. Śmierć własna to nie teoria, to wydarzenie, które nastąpi!

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.73 MB (MOBI), 1.01 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Jadwiga Skowrońska-Mazur

31.10.2013, 11:14

Dlaczego w moim pliku brak polskich znaków: ś,ć, ź etc.? Właśnie z okazji Wszystkich Świętych chciałam poczytać, otwieram plik a tu się tego czytać nie da

Gabriel Gołuszek

Gabriel Gołuszek

18.03.2013, 11:56

Fantastyczna książka świętego grzesznika, polecam każdemu, nie tylko ze względu na niesamowitą mądrość i łatwość wypowiedzi na trudne tematy. :)