Starbucks (ebook) –	Howard Schultz, Joanne Gordon

ebook Starbucks

Autor: ,

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

9,0
(2 oceny)

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

„W pewne wtorkowe popołudnie w lutym 2008 roku Starbucks zamknął wszystkie swoje lokale w Stanach Zjednoczonych. Informacja wywieszona na 7100 zamkniętych drzwiach głosiła: Potrzebujemy trochę czasu, by ulepszyć nasze espresso. Przygotowanie dobrego espresso wymaga wprawy. Dlatego też postanowiliśmy poświęcić się udoskonaleniu tej sztuki”. Decyzję tę podjął Howard Schultz. Gdy istnienie Starbucksa stanęło pod znakiem zapytania i firma zaczęła przynosić gigantyczne straty, Schultz po latach przerwy powrócił do firmy. Tak jak Steve Jobs po powrocie do Apple’a Schultz dokonał rewolucji, wprowadził śmiałe i często kontrowersyjne zmiany, stawiając Starbucksa na nogi. Na tym jednak podobieństwa do Jobsa się kończą. Schultz ma zupełnie inny pomysł na biznes i jego prowadzenie: stawia na ludzi, tradycyjne wartości, proste i doskonałe espresso. Efekt? Dziś Starbucks to 60 milionów kubków kawy tygodniowo wydawanych w 16 tysiącach kawiarni w 54 krajach. STARBUCKS to jeden z najważniejszych biznesowych hitów ostatnich lat – gościł na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa”, a Amazon zaliczył go do grona najważniejszych książek roku.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 6.80 MB (MOBI), 6.95 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Ędriu

28.04.2013, 23:34

Dosyć ciekawa ksiązka przedstawiająca wzlot i prawie upadek Starbucks...trzeba pamietać, że nie jest to ksiażka napisana przez prezesa tej firmy, więc nie ma co liczyć na wiele pieprznych i ciekawych historyjek...