PROMOCJA
Strażniczka książek (ebook) –	Mechthild Gläser

ebook Strażniczka książek

Autor:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,2
(170 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Niezwykła przygoda w świecie książek… 

Podróżować na grzbiecie Shere Khana przez „Księgę dżungli”, u boku Werthera Goethego walczyć z czarownicami z Makbeta, a wraz z Elisabeth Bennet wzdychać do Mr. Darcy’ego…

Amy nie myślała, że kiedyś będzie tak blisko bohaterów swoich ulubionych książek, że będzie umiała tak głęboko zanurzyć się w każdą z opowieści, o przeżywaniu których niejednokrotnie marzyła, pochłaniając je jednym tchem. Teraz z zapałem korzysta ze swojej nowej umiejętności – aż okazuje się, że w świecie literatury panuje kompletny chaos i nic nie jest takie, jakie być powinno.

Dla dzieci od 12. roku życia

Mechthild Gläser (ur. 1986) studiowała politologię, historię i zarządzanie gospodarką. Do dzisiaj mieszka i pracuje w Zagłębiu Ruhry, gdzie zdarza się jej tańczyć układy baletowe, a ponieważ nie ma o tym zielonego pojęcia, robi to zawsze w samotności. Uwielbia wymyślać zagmatwane historie i dość wcześnie zaczęła je zapisywać. Inspiracje znajduje wszędzie wokół, ale najlepiej wychodzi jej to przy filiżance gorącej miętowej herbatki.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.80 MB (MOBI), 0.60 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

13.08.2016, 17:08

Książka o książkach, książka dla moli książkowych, książka bajkowa ale nie koniecznie z happy endem. Któż z nas, kochających książki, nie marzył o tym, żeby znaleźć się chociażby w jednej z nich, tej najbardziej ulubionej? Przeżywać to, co przeżywają bohaterowie, obserwować ich życie z bliska? W Strażniczce książek to się właśnie dzieje. Amy zabierze nas w podróż przez Alicję w krainie czarów, Cierpienia młodego Wertera, Dumę i uprzedzenie, Sen nocy letniej, Piotrusia Pana, Czarnoksiężnika z Krainy Oz, Małego Księcia, Odyseję i wiele innych. Cóż ci bohaterowie potrafią wyczyniać, kiedy nie znajdują się akurat w środku akcji :) Ale jest też czarny charakter, którego Amy musi powstrzymać, aby świat literatury nie uległ zagładzie.
To książka przeznaczona dla młodzieży, ja jednak czytałam ją z wielką przyjemnością. Myślę, że wielu moli książkowych przeczytałoby tę pozycję z taką samą przyjemnością. Polecam.