Strzeż się psa (ebook) –	Izabela Szolc

ebook Strzeż się psa

Autor:

Wydawnictwo: Oficynka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,7
(69 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Kiedy my, ludzie, śpimy sobie spokojnym snem lub roztrząsamy zwykłe nudne ludzkie sprawy, w świecie psów toczy się walka na śmierć i życie. Bo psy – drodzy właściciele czworonogów – z honorem codziennie stają w naszej i własnej obronie, narażając swoje życie i pełną miskę. Kiedy więc na pewnym osiedlu zaczyna się dziać źle, do akcji wkracza nastawiony do życia ironicznie i z dystansem bloodhound Albrecht o szlachetnym rodowodzie detektywistycznym. Tak więc kryminaliści strzeżcie się psa, bo on nie zna litości!

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.39 MB (MOBI), 0.65 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Magdalena Oszek

Magdalena Oszek

18.06.2012, 17:51

Lubię kryminały, ten jednak mnie zaskoczył, zaskoczył oczywiście pozytywnie. Dlaczego? Nigdy wcześniej nie czytałam książki w której pies jest detektywem i to on rozwiązuje zagadkę. Wspaniał powieść, czyma w napięciu, tajemnica rozwiązuje się na samym końcu. Świetna lektura Polecam

Monika Walas

Monika Walas

31.12.2011, 17:49

"Strzeż się psa" Izabeli Szolc to ciekawe spojrzenie na kryminał. Tym razem to nie człowiek rozwiązuje zagadkę, a pies.. Jednak czy jest to możliwe. Kto ciekawy zapraszam do przeczytania tej powieści. Na pewno nie będzie żałował, a wręcz będzie kibicował czworonożnym bohaterom.