Szatan z siódmej klasy (ebook) –	Kornel MakuszyńskiPromocja

E-book

Szatan z siódmej klasy

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Zaskakujące pomysły, wartka akcja, w którą wpleciony jest wątek kryminalny, wyrazista postać głównego bohatera Adasia to atuty czyniące z tej powieści ulubioną od pokoleń lekturę nastolatków.

Kornel Makuszyński(1884-1953) pisarz optymista, uwielbiany przez Dzieci i młodzież, niezrównany gawędziarz, gejzer humoru, prekursor komiksu, członek Polskiej Akademii Literatury i honorowy obywatel Zakopanego. Jego twórczością wciąż żywią się film i teatr, nie mówiąc o czytelnikach od lat pięciu do stu!

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

6.74 MB (MOBI), 2.91 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Monika Walas

Monika Walas

31.03.2012, 19:55

"Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego to historia rezolutnego i pomysłowego nastolatka. Jego umysł pomaga mu rozwiązywać najcięższe zagadnienia. Nikt przy tej opowieści nie będzie się nudził. Dla mnie to najlepsza książka Makuszyńskiego. Idealna pozycja na długi, nudny wieczór, która nas rozbawi, czasem wzruszy. Są też i elementy grozy. To obowiązkowa lektura dla każdego nastolatka, a także dorosłych.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję