Szkoła latania (ebook) –	Sylwia TrojanowskaPromocja

E-book

Szkoła latania

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Życie osiemnastoletniej Kaśki zmienia się o 180 stopni, gdy pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że musi schudnąć. Kiedy po wielu perturbacjach trafia w ręce ekscentrycznej specjalistki od odchudzania, zaczyna się nowy, znacznie lżejszy i szczęśliwszy rozdział w jej życiu. Kaśka diametralnie odmienia swój stosunek do szkolnych prześladowczyń, staje się asertywna, otwiera się na nowe znajomości, a przede wszystkim po raz pierwszy w życiu poznaje smak miłości.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.55 MB (MOBI), 0.41 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Anonimowy czytelnik

24.08.2015, 14:20

„Uskrzydla, wzrusza, bawi i uczy ...niesamowita.”

Wspaniała pisana lekkim, współczesnym stylem powieść o kompleksach większości młodych kobiet, ale nie tylko. Znajdziemy w niej i wzruszenie i gniew, i radość i smutek, i nadzieje i miłość pierwszą, nieśmiałą. Wiele uczuć, które współodczuwamy czytając. Utożsamiamy się z bohaterką, bo każdy z nas ma w sobie jakieś lęki i słabości. Autorka pokazuje nam, że nasza siła tkwi w nas samych, w naszej świadomości. I jeśli naprawdę czegoś pragniemy to możemy to zdobyć. Powieść uskrzydla i buduje, czyta się ją z zapartym tchem, ja czekam na kolejne przygody Kaśki i jej przyjaciół. Niesamowita i porywająca polecam każdemu.

Anonimowy czytelnik

24.08.2015, 12:59

„Doskonała na lato!”

Świetna, porywająca książka, o Kaśce, młodej dziewczynie walczącej z nadwagą (problemem z którym w tych czasach spotyka się wielu młodych ludzi). Jej życie ulega zmianie w momencie kiedy poznaje Maksa, swoją pierwszą miłość. Resztę zostawię w tajemnicy... Przekonajcie się sami! Książką wciągnęła mnie niesamowicie, nie mogłam się od niej oderwać! Czekam na kolejne części! Polecam!

Dodaj recenzję