Szkoła latania (ebook) –	Sylwia Trojanowska

ebook Szkoła latania

Autor:

Wydawnictwo: Videograf

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,2
(116 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Życie osiemnastoletniej Kaśki zmienia się o 180 stopni, gdy pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że musi schudnąć. Kiedy po wielu perturbacjach trafia w ręce ekscentrycznej specjalistki od odchudzania, zaczyna się nowy, znacznie lżejszy i szczęśliwszy rozdział w jej życiu. Kaśka diametralnie odmienia swój stosunek do szkolnych prześladowczyń, staje się asertywna, otwiera się na nowe znajomości, a przede wszystkim po raz pierwszy w życiu poznaje smak miłości.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.55 MB (MOBI), 0.41 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

24.08.2015, 14:20

„Uskrzydla, wzrusza, bawi i uczy ...niesamowita.”

Wspaniała pisana lekkim, współczesnym stylem powieść o kompleksach większości młodych kobiet, ale nie tylko. Znajdziemy w niej i wzruszenie i gniew, i radość i smutek, i nadzieje i miłość pierwszą, nieśmiałą. Wiele uczuć, które współodczuwamy czytając. Utożsamiamy się z bohaterką, bo każdy z nas ma w sobie jakieś lęki i słabości. Autorka pokazuje nam, że nasza siła tkwi w nas samych, w naszej świadomości. I jeśli naprawdę czegoś pragniemy to możemy to zdobyć. Powieść uskrzydla i buduje, czyta się ją z zapartym tchem, ja czekam na kolejne przygody Kaśki i jej przyjaciół. Niesamowita i porywająca polecam każdemu.

Anonimowy czytelnik

24.08.2015, 12:59

„Doskonała na lato!”

Świetna, porywająca książka, o Kaśce, młodej dziewczynie walczącej z nadwagą (problemem z którym w tych czasach spotyka się wielu młodych ludzi). Jej życie ulega zmianie w momencie kiedy poznaje Maksa, swoją pierwszą miłość. Resztę zostawię w tajemnicy... Przekonajcie się sami! Książką wciągnęła mnie niesamowicie, nie mogłam się od niej oderwać! Czekam na kolejne części! Polecam!