Sztuka planowania (ebook) –	Dominique Loreau, Angelina Waśko-Bongiraud

E-book

Sztuka planowania

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Planowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, by uprościć i wzbogacić swoje życie. Najważniejszym elementem planowania jest układanie list!

Sztuka planowania to praktyczny poradnikpodpowiadający, jak najlepiej zorganizować codzienne życie (sprzątanie, przygotowywanie posiłków, zapraszanie gości na kolację, płacenie rachunków, kupowanie prezentów, pakowanie walizek na wyjazd itp.), tak aby znaleźć czas dla siebie.

Autorka zachęca do prowadzenia własnego „notatnika z listami”, który pozwoli sprecyzować swoje upodobania i osiągnąć klarowność umysłu. Na podstawie licznych przykładów przedstawia praktyczne rady i wskazówki pozwalające opanować sztukę dobrego, wolnego od stresu życia.

Dominique Loreau, autorka bestsellerowej Sztuki prostoty, mieszkająca od wielu lat w Japonii, przejęła styl życia nowej ojczyzny. Wyznacza go zasada: „Mniej znaczy więcej”, odnosząca się do wszystkich sfer życia – od materialnej po duchową.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.14 MB (MOBI), 0.84 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Aneta Rzysko

Aneta Rzysko

04.01.2015, 14:16

„Ciekawa książka, podobna do pozostałych.”

książka fajna, ciekawa, wiele fragmentów do pokreślenia i na pewno do zastosowania w swoim życiu. W dobrym stylu formatuje podejście do codzienności i mobilizuje do bardziej uporządkowanego życia. Niestety dla mnie trochę na siłę wydłużona, ale może inne osoby odkryją w częściach, które mnie znudziły coś dla siebie:)