Tajemnice Windsorów (ebook) –	Marek Rybarczyk

ebook Tajemnice Windsorów

Autor:

Wydawnictwo: Marginesy

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,4
(197 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Windsorowie są nadzy! Niezliczone zdrady, romanse i mezalianse, biseksualizm, alkoholizm, zamiłowanie do hazardu i ekscentrycznych hobby czy raczej natręctw... Arogancja, ignorancja i snobizm. Dobijanie konających przodków. Współpraca z faszystami. Przez setki lat pieczołowicie skrywane ponure sekrety wychodzą na światło dzienne. Gdyby brukowce istniały w XIX wieku, Wielka Brytania od dawna byłaby republiką. Czy powszechnie lubiani William, Kate i ich dziecko uratują monarchię? Czy tron po Elżbiecie II przejmie jej syn Karol, zwany złośliwie Karolem III Ostatnim, czy ukochany wnuczek królowej? Czy poddani nadal zechcą płacić 62 pensy rocznie za przyjemność oglądania tej jedynej w swoim rodzaju „opery mydlanej”? Marek Rybarczyk – publicysta „Newsweeka”, znawca kultury i historii Wielkiej Brytanii, wieloletni dziennikarz radia BBC, korespondent „Gazety Wyborczej” w Londynie, komentator Radia TOK FM, radiowej Trójki i TVN24 zdradza pełne pikantnych szczegółów i kąśliwych uwag Tajemnice Windsorów, jednocześnie snując wartką opowieść o burzliwej historii Europy. Czy czytelnik będzie miał odwagę czytać tę książkę? Być może lektura tak wstrząsających historii wywróci jego wizję świata. Po Tajemnice Windsorów sięga się na własną odpowiedzialność. Ciekawość jest największą pułapką a wiedza prawdziwym afrodyzjakiem.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 18.86 MB (MOBI), 7.94 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Robert Witoslawski

Robert Witoslawski

08.04.2014, 11:53

muszę przyznać że dopiero rozpocząłem czytanie tej książki - ale nie mogłem się opanować i postanowiłem zrobić ten wpis - czytam właśnie o zwyczajach związanych z narodzinami i muszę przyznać że to że autor myli Jakuba Franciszka Edwarda Stuarta pretendenta do tronu jako Jakub III i VIII zwanego czasem Starym Pretendentem z jego synem Karolem zwanym Bonnie Prince Charlie ... rozumiem że nie jest to książka "historyczna" ... no ale ..... to ja przepraszam .....