Tajne państwo (ebook) –	Jan KarskiPromocja

E-book

Tajne państwo

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Człowiek, który mógł zmienić losy świata Nikt nie wiedział o Polskim Państwie Podziemnym tyle co on. Mimo śmiertelnego zagrożenia kilka razy przemierzył Europę jako jego tajny emisariusz. Wpadł tylko raz. Torturowany przez Niemców, bojąc się, że zdradzi, targnął się na swoje życie. Ryzykując rozstrzelanie, przedarł się do warszawskiego getta i do obozu w Izbicy. Złożył przywódcom aliantów wstrząsający raport o nazistowskich zbrodniach. On pierwszy usiłował obudzić sumienie świata i zatrzymać Holokaust. Nazywał się Karski. Jan Karski – najsłynniejszy kurier Polski Walczącej. Tajne państwo ukazało się w Ameryce w 1944 roku i natychmiast stało się bestsellerem. W siedemdziesiątą rocznicę premiery legendarna książka ukazuje się w nowym tłumaczeniu. Powinien ją mieć na półce każdy polski patriota. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

18.47 MB (MOBI), 8.09 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dominik Szymkowicz

Dominik Sz...owicz

01.06.2016, 22:02

Niesamowity człowiek. Niesamowita książka ? Dwadzieścia lat temu w telewizji wciągała mnie polemika Karskiego z Giedrojciem. Teraz zrozumiałem dlaczego.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję