PROMOCJA
Trawers (ebook) –	Remigiusz Mróz

ebook Trawers

Autor:

Wydawnictwo: Filia

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,7
(955 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Finał bestsellerowej trylogii z komisarzem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza, najgorętszego nazwiska polskiego kryminału. Wszystkie pożary zgasły. Zostały tylko zgliszcza. Grupa uchodźców miała zostać w Kościelisku tylko przez trzy dni. Wójt zakwaterował ich w sali gimnastycznej, czekając, aż rząd znajdzie dla nich stałe miejsce pobytu. Wszystko zmieniło się, gdy przypadkowy turysta został odnaleziony martwy na szlaku prowadzącym na Czerwone Wierchy. Odcięto mu opuszki palców, wybito wszystkie zęby, a w ustach umieszczono syryjską monetę. Czy Bestia z Giewontu powróciła? A może to któryś z uchodźców jest winny? Rozpoczyna się nagonka medialna, a wraz z nią śledztwo prowadzone przez Dominikę Wadryś-Hansen. Tymczasem Wiktor Forst wsiąka coraz bardziej w więzienny świat, zupełnie nieświadomy tego, że na wolności jest ktoś, kto liczy na jego ratunek…

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego576
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.81 MB (MOBI), 1.48 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Jola

19.08.2016, 22:06

Ja te ksiazke zakonczylabym na 11 rozdziale z efektem "wow". Trylogie pochlanialam z mysla o brawurze autora o bogatym przystepnym slownictwie o inteligentnym pelnym ironii humorze, jakim jest wiarygonym przewodnikiem po Tatrach, po wiezieniach, po historycznych i aktualnych wydarzeniach i po zakamarkach ludzkiej psychiki.BRAVO.

Nina

Nina

12.06.2016, 14:36

A jednak dałam się zaskoczyć :) Nie spodziewałam się, że Bestia to on :)
Generalnie bardzo dobre zakończenie trylogii, i choć będę w opozycji do wszystkich hymnów pochwalnych to powiem - dobrze, że to już koniec. Trochę mnie znużyło czytanie ostatniej części. Nie wiem dlaczego, to wciąż bardzo dobra książka, a ja nie mogłam się w nią wczuć, tak jak w poprzednie części. Myślę, że to po prostu kryminalny przesyt i dlatego muszę się zabrać za coś z zupełnie innej półki. Mimo marudzenia - i tak polecam :)