Twarze tajfunu. O poszukiwaniu szczęścia na Filipinach (ebook) –	Małgorzata Szumska

E-book

Twarze tajfunu. O poszukiwaniu szczęścia na Filipinach

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

„Twarze tajfunu” to opowieść o wyjątkowej podróży na Filipiny. Małgorzata Szumska leci na skąpane w słońcu wyspy, by pomagać mieszkańcom w odbudowie ich domów zburzonych przez potężny tajfun. Na miejscu spotyka ludzi, którzy opowiadają o swoich niezwykłych, wzruszających przeżyciach, o filipińskich obyczajach, religii, przyjaźniach i miłościach… Z rozmów wyłania się barwny obraz kraju i jego mieszkańców, pełnych optymizmu, wytrwale szukających szczęścia, ale też doświadczonych przez los – dotkniętych kataklizmem i niedostatkiem. Autorka stara się odkryć prawdziwe Filipiny i znaleźć odpowiedzi na pytania: Czy można zapomnieć o tajfunie? Czy na rajską wyspę wróci spokój? I o czym marzą Filipińczycy?

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.00 MB (MOBI), 3.67 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Agnieszka Soboń

Agnieszka S.

05.01.2017, 14:06

Świeże i obiektywne spojrzenie na całą machinę akcji charytatywnych i "wolontariatów turystycznych". Dodatkowo piękne portrety ludzi i ciekawe przemyślenia. Polecam!