Tytan. Życie Johna D. Rockefellera (ebook) –	Ron Chernow

ebook Tytan. Życie Johna D. Rockefellera

Autor:

Wydawnictwo: Magnum

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,1
(160 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Biografia najbogatszego biznesmena, przemysłowca i filantropa swoich czasów, pierwszego w historii miliardera. Uosabiał amerykański mit człowieka startującego w biznesie od zera, który dzięki nadzwyczajnej oszczędności, pracowitości i odwadze w podejmowaniu bezprecedensowych przedsięwzięć zbudował w drugiej połowie XIX wieku naftowe imperium i potęgę swojego rodu. Nie liczył się z rządowymi przepisami, ignorował konkurencję, a stosowane przez niego reguły gry ekonomicznej jeszcze dziś mogą być interesujące dla ludzi rozpoczynających karierę w świecie biznesu.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.95 MB (MOBI), 1.51 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

a b

04.12.2013, 23:25

Jest to skrócona wersja wydania oryginalnego. Przekład Krzysztof Obłucki. Premiera wydania papierowego - 1998 rok. Wersja ta nie zawiera zdjęć z wydania papierowgo.

Dominik Szymkowicz

Dominik Sz...owicz

30.12.2014, 11:31

„wciągająca i pouczająca.”

Nie spodziewałem się, że ta książka okaże się tak wciągająca. Niesamowicie wpleciona historia narodzin przemysłu naftowego, rozwoju i zmian. Nie uwierzyłbym wcześniej jak wiele marek z tej branży ma jedno źródło.
Mimo, że opisuje czasy ponad wiek temu to zasada udanego biznesu pozostaje ta sama w czasach dzisiejszych. Co to jest - nie chcę zdradzić.