Uzasadniona wątpliwość (ebook) –	Chris Tvedt, Katarzyna TunkielPromocja

E-book

Uzasadniona wątpliwość

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Mikael Brenne zajmuje się reprezentowaniem w sądzie drobnych złodziejaszków. Gdy w biurze zjawiają się ubrani w drogie garnitury Serbowie, nadarza się szansa wydostania firmy z finansowych tarapatów. Prawnik skwapliwie wykorzystuje okazję.

Interes życia szybko okazuje się pułapką. Mikael jest coraz bardziej uwikłany w ciemne sprawki swoich klientów. Przerażony pragnie zakończyć współpracę, jednak okazuje się, że na to już za późno.

Jak daleko może posunąć się prawnik, aby odzyskać wolność? Dalej, niż ktokolwiek potrafiłby sobie wyobrazić... A konsekwencje będą nie do przewidzenia.

Uzasadniona wątpliwość to pierwsza część pasjonującego cyklu o Mikaelu Brennem. Chris Tvedt jest nową gwiazdą kryminału rozgrywającego się na sali sadowej.

„Znakomity kryminalny debiut… Tvedt trzyma czytelnika w niepewności aż do ogłoszenia wyroku…”

Kurt Hanssen, „Dagbladet”

 „Niesamowicie dobrze napisana książka. Kryminał Chrisa Tvedta należy do najlepszych, jakie czytałem. Ten pisarz dorównuje najściślejszej czołówce”

Ole Berg-Olsen, prawnik (z „Bergensavisen”)

„Tvedt prowadzi intrygę pewną ręką, używając oszczędnego, męskiego języka”

Sindre Hovdenakk, „VG”

CHRIS TVEDT urodził się w 1954 roku w Bergen w Norwegii. Na tamtejszym uniwersytecie studiował prawo oraz kilka innych kierunków, w tym literaturoznawstwo. W 1988 roku rozpoczął praktykę adwokacką, obecnie zajmuje się jedynie pisaniem.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.02 MB (MOBI), 0.79 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Paweł Niewodniczanski

Paweł Niewodniczanski

10.04.2016, 13:07

Nie przeczytałem książki. Od razu to piszę. Dotarłem do kilkunastu procent. Wtedy stwierdziłem, że autor próbuje mnie robić w balona. A sprawa miała się tak. Adwokat ma rozmowę ze swoją klientką w sali przesłuchań w areszcie. Klientka została usilnie polecona przez innego klienta adwokata, ewidentnego mafiozo, o czym adwokat nie ma wątpliwości. Adwokat idąc na rozmowę z klientką nie jest pijany, ani nie jest pod wpływem innych używek. Klientka w czasie rozmowy zaczyna się rozbierać i w tym momencie skończyłem czytanie. Uznałem, że urąga to mojej inteligencji. Chyba, że ja nie znam życia.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję