W kraju niewidzialnych kobiet (ebook) –	Ahmed Qanta A.

E-book

W kraju niewidzialnych kobiet

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Liberalna muzułmanka i ortodoksyjny islam. Opowieść o sile kobiet. Qanta Ahmed jest wykształconą w Wielkiej Brytanii lekarką. Przyjęła ofertę rocznego kontraktu w Arabii Saudyjskiej. Wyjazd potraktowała nie tylko jako wyzwanie zawodowe, ale i przygodę w egzotycznym kraju. Na miejscu odkryła, że Królestwo nijak się ma do jej wyobrażeń. Arabia Saudyjska, w której obowiązującą religią jest skrajnie ortodoksyjny islam, to kraj niewyobrażalnych kontrastów społecznych, policji obyczajowej, surowych zasad. Autorka, liberalna muzułmanka, nie rozumie i nie może się pogodzić z rolą kobiet, którą im tam wyznaczono. Wciągająca opowieść o zderzeniu cywilizacji, niezwykłych obyczajach i ogromnej sile kobiet, które nawet w najtrudniejszych okolicznościach nie rezygnują z własnej kobiecości. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.51 MB (MOBI), 0.85 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Ania

17.02.2013, 09:39

Spodziewałam się lekkiej i schematycznej papki, jakich wiele na temat trudów kobiecego życia w krajach muzułmańskich. Dostałam zaś naprawdę dobrą książkę, przy której nie sposób się nudzić, której nie można nic złego zarzucić. Przeczytałam raz dwa, jeśli ktoś się waha, kupić-nie kupić, to zdecydowanie polecam wybór pierwszej opcji :)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję