W pierścieniu ognia (ebook) –	Suzanne Collins

ebook W pierścieniu ognia

Autor:

Wydawnictwo: Media Rodzina

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,2
(27362 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Czy z iskry wybuchnie pożar? Czy się rozprzestrzeni? Jaka będzie zemsta Kapitolu? Głodowe Igrzyska wbrew przewidywaniom wygrywa szesnastoletnia Katniss. Wraz z nią po raz pierwszy w dziejach Kapitolu wygrywa także drugi trybut – Peeta Mellark, z którym Katniss stanowiła na arenie parę. Po powrocie do Dwunastego Dystryktu sprawy się komplikują – postawa Katniss podczas igrzysk bardzo nie spodobała się władzom. Komplikuje się także jej życie osobiste – Katniss niełatwo się teraz rozeznać we własnych uczuciach. Polubiła Peetę, ale przecież jest jeszcze Gale – bliski przyjaciel i towarzysz wypraw do lasu na nielegalne polowania. Tymczasem jednak Katniss i Peeta muszą wziąć udział w odbywającym się po każdych igrzyskach Tournée Zwycięzców i odwiedzić wszystkie dystrykty. Ta podróż uświadamia im, że ludzie są skłonni zbuntować się przeciwko okrucieństwom władzy. W pierścieniu ognia to drugi po Igrzyskach śmierci tom trylogii, w której Suzanne Collins opisuje losy Katniss Everdeen – dziewczyny, która nieoczekiwanie staje się symbolem i zarzewiem buntu.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.42 MB (MOBI), 1.51 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

18.04.2014, 09:52

Książkę się czyta jednym tchem, bardzo dobrze poprowadzona kontynuacja pierwszej części. Zupełnie nie rozumiem osób mających zastrzeżenia do części drugiej i trzeciej... polecam warto ją przeczytać :)

alison 2

alison 2

21.12.2012, 14:05

Pierwsza część w moim odczuciu naprawdę bardzo dobra, druga jest już poniekąd powieleniem tego, co już znamy, choć wiem że i tak wielu czytelnikom się spodoba. To sztuka napisać drugi tom serii będący równie dobry a może i lepszy od pierwszego. Autorce ta sztuka się udała.

ROMUALD LISOWSKI

Romuald L

12.11.2012, 12:23

Moim zdaniem dwa pierwsze tomy są super, ale w trzecim autorka chyba nie do końca miała przemyślany pomysł na zakończenie historii

Hanka M.

Hanka M.

05.10.2012, 21:57

Ja też polecam :)

Robert

Robert

24.08.2012, 10:53

Kupiłem tę serię dla kogoś, kto mnie o to porposił... Sądziłem, że to jakaś literatura dla nastolatek. Zacząłem czytać i tak mnie wciągnęło, że przeczytałem wszystkie 3 części! Świetnie się czytało! Polecam!