W pogoni za demonem (ebook) –	Katarzyna Markowska-Żal

ebook W pogoni za demonem

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(8 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Powieść gatunku fantasy ostatnio bardzo fascynuje Czytelnika. Odległe baśniowe królestwa, mroczne ciemności, liczne bitwy, tajemniczy niesamowitej siły bohaterowie to tylko kilka elementów składających się na ten gatunek literacki. Nie brak ich także w powieści Katarzyny Markowskiej-Żal „W pogoni za demonem”. To typowa powieść fantasy, której akcja początkowo rozgrywa się w baśniowej krainie przypominającej starożytną Persję. Następnie zostajemy przeniesieni do świata odmiennego, zarówno kulturowo jak i klimatycznie. Bohaterowie noszą mityczne niemal imiona: Zoobar, Meshala, Sunaro czy Nahir. Nie brak w książce tajemniczych wypraw, bitew czy nawet wątków miłosnych. Akcja bardzo ożywiona, pełna niesamowitych wydarzeń, świetnie opisanych przez Autorkę. Opowieść baśniowa, fantastyczna, frapująca. Szybka akcja i lekko napisane humorystyczne dialogi powodują, że trudno się oderwać od pełnego przygód tekstu. Książkę czyta się z wielkim zainteresowaniem. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.70 MB (MOBI), 0.91 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

04.10.2013, 08:06

Powieść bardzo mnie wciągnęła, juz od pierwszych stron. To doskonale napisana powieść fantasy, ciekawy wątek, doskonale dobrane dialogi, bomba :) Polecam