Walizki hipochondryka (ebook) –	Mariusz SieniewiczPromocja

E-book

Walizki hipochondryka

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Każdy nieszczęśliwie zakochany w swoich chorobach wcześniej czy później trafia w ręce chirurga. Jeśli wychodzi spod noża cało, to tylko po to, by stanąć oko w oko z bandą handlującą na oddziale ruskim dolarganem i sprowokować bunt wszystkich cierpiących. Jeśli przeżyje, śmierć westchnie z respektem: „tak, temu jednemu nie dałam rady”. W „Walizkach hipochondryka” pojawia się Emil Śledziennik – mężczyzna w wieku kryzysowym, w za krótkiej piżamie, podglądany z odrobiną czułości, goryczy, dużą dawką ironii (podawanej dożylnie) i pełnym rozbawienia dystansem. Przy życiu trzymają go trzy rzeczy: rozpamiętywanie przeszłości, choroba i miłość do pewnej kobiety, o której mówi wyłącznie na klęczkach. To powieść dla prawdziwych twardzieli o słabych nerwach, którzy banał egzystencji traktują jako jedną z najwyższych form okrucieństwa."

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.22 MB (MOBI), 1.33 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Danka

19.09.2014, 13:04

Biegnąc przez życie rzadko mam czas na czytanie książek. Tym bardziej jeśli już go znajdę, czytam coś, co do czego mam pewność, że mnie zachwyci. Sieniewicz to nazwisko – gwarant niebanalnych doznań literackich, a ,,Walizki hipochondryka” uważam za najlepszą jego jak dotąd książkę. Wielki ukłon i podziękowanie, bo warto było tę książkę przeczytać dla wrażeń estetycznych i wniosków intelektualnych. Wielka rzecz.