Walizki hipochondryka (ebook) –	Mariusz Sieniewicz

ebook Walizki hipochondryka

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,7
(36 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Każdy nieszczęśliwie zakochany w swoich chorobach wcześniej czy później trafia w ręce chirurga. Jeśli wychodzi spod noża cało, to tylko po to, by stanąć oko w oko z bandą handlującą na oddziale ruskim dolarganem i sprowokować bunt wszystkich cierpiących. Jeśli przeżyje, śmierć westchnie z respektem: „tak, temu jednemu nie dałam rady”. W „Walizkach hipochondryka” pojawia się Emil Śledziennik – mężczyzna w wieku kryzysowym, w za krótkiej piżamie, podglądany z odrobiną czułości, goryczy, dużą dawką ironii (podawanej dożylnie) i pełnym rozbawienia dystansem. Przy życiu trzymają go trzy rzeczy: rozpamiętywanie przeszłości, choroba i miłość do pewnej kobiety, o której mówi wyłącznie na klęczkach. To powieść dla prawdziwych twardzieli o słabych nerwach, którzy banał egzystencji traktują jako jedną z najwyższych form okrucieństwa."

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.22 MB (MOBI), 1.33 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Danka

19.09.2014, 13:04

Biegnąc przez życie rzadko mam czas na czytanie książek. Tym bardziej jeśli już go znajdę, czytam coś, co do czego mam pewność, że mnie zachwyci. Sieniewicz to nazwisko – gwarant niebanalnych doznań literackich, a ,,Walizki hipochondryka” uważam za najlepszą jego jak dotąd książkę. Wielki ukłon i podziękowanie, bo warto było tę książkę przeczytać dla wrażeń estetycznych i wniosków intelektualnych. Wielka rzecz.