Wichrowe wzgórza (ebook) –	Emily Brontë

ebook Wichrowe wzgórza

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,6
(12912 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Mroczne wrzosowiska Yorkshire są świadkiem miłości Cathy i Heathcliffa. Jednak uczucie, które wybucha między nimi, przynosi im tylko ból i cierpienie. Namiętność przegrywa z rozsądkiem – Catherine wychodzi za innego mężczyznę. Oszalały z bólu i upokorzenia Heathcliff nie zamierza się poddać, a chęć zemsty staje się sensem jego życia. Czy nad Wichrowymi wzgórzami ciąży fatum niespełnionej rozpaczliwej miłości? Namiętność, zdrada i groza – Emily Brontë była pierwszą kobietą, która ośmieliła się pisać w tak odważny sposób. Wielokrotnie ekranizowana powieść wciąż porusza miliony czytelników i wzbudza ogromne emocje. ""Wichrowe wzgórza"" – obok ""Przeminęło z wiatrem"" i ""Anny Kareniny"" – okrzyknięto jedną z największych historii miłosnych wszech czasów. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.12 MB (MOBI), 0.76 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Adam Salikier

30.11.2013, 11:30

Ale tłumaczenie nie jest w domenie publicznej, a wydawnictwo go za darmo nie dostało.

Kuba Rozpruwacz

16.09.2013, 11:38

Kolejna książka z domeny publicznej, tym razem tylko 9 zł bo jest w super promocji z 20. Sprzedawać coś co jest darmowe niezły pomysł.

Maria Barczak

Maria Barczak

19.06.2014, 19:06

„Cudowna książka o tragicznej miłości.”

Cudowna książka o tragicznej miłości dwojga młodych ludzi. O tym, że prawdziwa miłość jest silniejsza niż śmierć. Niezwykle poruszająca i wstrząsająca opowieść, która na długo pozostaje w pamięci. Klasyka literatury angielskiej. Polecam wszystkim miłośnikom dobrej literatury.