Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu (ebook) –	Artur Tołłoczko

E-book

Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

„Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu” Artura Tołłoczko to zapis spotkań z wyimaginowaną klientką Beatą. Coaching jest bowiem jedną z form indywidualnego uczenia się w celu podniesienia jakości życia i kompetencji zawodowych. Polega na wydobywaniu z osoby uczącej się drzemiącego w niej potencjału i rozwijaniu go. Autor w bardzo jasny sposób pokazuje, czym jest zjawisko coachingu i jakie są jego rodzaje. Pozwala nam „wejść” na sesję, która, mimo iż jest wymyślona, pozwala odczuć, jak wygląda praca z trenerem. Podczas pracy ze specjalistą uczestnicy pogłębiają swoją świadomość, poznają co jest dla nich ważne, jakie wartości decydują o ich życiowych i zawodowych wyborach. Autor przez wiele lat zajmował się coachingiem operacyjnym, a od 2008 roku prowadzi sesje coachingu holistycznego. Każda z nich jest czymś unikalnym, indywidualnym. Zapoznając się z tą pozycją czytelnik będzie mógł wyobrazić sobie, jak może wyglądać spotkanie z coachem. „Winnetou powiedział kiedyś, że przyszłość jest jak książka, której jeszcze dotychczas nie czytaliśmy. Coaching dotyczy w dużej mierze właśnie przyszłości tej, której nikt z nas nie zna. Uczestnicząc w sesjach przedstawionego zjawiska, klient tworzy własną przyszłość. Zamiast czekać na gotową, stworzoną już przez kogoś książkę, pisze ją sam, dla siebie”.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

55

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.27 MB (MOBI), 0.57 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

08.02.2016, 13:42

„Bardzo dobry poradnik o coachingu”

Poradnik skierowany do tych wszystkich czytelników, którzy poszukują podstawowych informacji dotyczących tego, czym jest coaching, komu przyda się on najbardziej, w jakich sytuacjach najczęściej powinniśmy z niego korzystać, ta pozycja jest dobrym wyborem. Pokazany jest tu podstawowy schemat przebiegu sesji coachingych, w sposób, która umożliwia potem zastosowanie go nawet samemu do poszukiwania rozwiązań problemów, z jakimi mamy do czynienia w naszym życiu. Książka ta w klarowny sposób ukazuje różnice pomiędzy coachingiem, terapią i doradztwem.
Dzięki temu, że wiedza na temat coachingu przekazana jest w formie rozmowy coacha z klientką Beatą, książkę tę czyta się szybko i przyjemnie.