Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu (ebook) –	Artur Tołłoczko

ebook Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,0
(5 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

„Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu” Artura Tołłoczko to zapis spotkań z wyimaginowaną klientką Beatą. Coaching jest bowiem jedną z form indywidualnego uczenia się w celu podniesienia jakości życia i kompetencji zawodowych. Polega na wydobywaniu z osoby uczącej się drzemiącego w niej potencjału i rozwijaniu go. Autor w bardzo jasny sposób pokazuje, czym jest zjawisko coachingu i jakie są jego rodzaje. Pozwala nam „wejść” na sesję, która, mimo iż jest wymyślona, pozwala odczuć, jak wygląda praca z trenerem. Podczas pracy ze specjalistą uczestnicy pogłębiają swoją świadomość, poznają co jest dla nich ważne, jakie wartości decydują o ich życiowych i zawodowych wyborach. Autor przez wiele lat zajmował się coachingiem operacyjnym, a od 2008 roku prowadzi sesje coachingu holistycznego. Każda z nich jest czymś unikalnym, indywidualnym. Zapoznając się z tą pozycją czytelnik będzie mógł wyobrazić sobie, jak może wyglądać spotkanie z coachem. „Winnetou powiedział kiedyś, że przyszłość jest jak książka, której jeszcze dotychczas nie czytaliśmy. Coaching dotyczy w dużej mierze właśnie przyszłości tej, której nikt z nas nie zna. Uczestnicząc w sesjach przedstawionego zjawiska, klient tworzy własną przyszłość. Zamiast czekać na gotową, stworzoną już przez kogoś książkę, pisze ją sam, dla siebie”.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.27 MB (MOBI), 0.57 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

08.02.2016, 13:42

„Bardzo dobry poradnik o coachingu”

Poradnik skierowany do tych wszystkich czytelników, którzy poszukują podstawowych informacji dotyczących tego, czym jest coaching, komu przyda się on najbardziej, w jakich sytuacjach najczęściej powinniśmy z niego korzystać, ta pozycja jest dobrym wyborem. Pokazany jest tu podstawowy schemat przebiegu sesji coachingych, w sposób, która umożliwia potem zastosowanie go nawet samemu do poszukiwania rozwiązań problemów, z jakimi mamy do czynienia w naszym życiu. Książka ta w klarowny sposób ukazuje różnice pomiędzy coachingiem, terapią i doradztwem.
Dzięki temu, że wiedza na temat coachingu przekazana jest w formie rozmowy coacha z klientką Beatą, książkę tę czyta się szybko i przyjemnie.