Włącz się do gry . Kobiety. praca i chęć przywództwa (ebook) –	Sheryl Sandberg

E-book

Włącz się do gry . Kobiety. praca i chęć przywództwa

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Kierownicze stanowiska większości w instytucji rządowych oraz dużych zakładów przemysłowych wciąż zajmują głównie mężczyźni. To z kolei oznacza, że kobiety wciąż nie mają decyzyjności w sprawach, które bezpośrednio kształtują naszą rzeczywistość. Sheryl Sandberg, prezeska Facebooka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet świata, gorąco wierzy, że taki stan rzeczy można w prosty sposób zmienić. Opierając się na skrupulatnie zebranych danych oraz własnych doświadczeniach, próbuje przebić się przez gąszcz mitów i stereotypów, by pomóc pracującym kobietom podjąć mądre decyzje, które zaważą na ich życiu, karierze i rodzinie. Pokazuje jednocześnie, jak efektywnie połączyć rolę aktywnej bizneswoman z rolą żony i matki. Napisana z lekkością i humorem książka Sanberg to lektura obowiązkowa dla wszystkich aktywnych zawodowo kobiet.

„Szczera i odważna. Nowy manifest pracujących kobiet”.

Oprah Winfrey

„Mam nadzieję, że kobiety – i mężczyźni – mojego pokolenia przeczytają tę książkę, i że pomoże nam to ukształtować nasze życie i świat tak, jak tego pragniemy”.

Chelsea Clinton

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.85 MB (MOBI), 0.64 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Natalia

03.05.2016, 19:36

Wyjątkowo nudna, powierzchowna książka i jakże jednostronna książka. Brak mądrych i praktycznych rad o tym, jak odnaleźć się w świecie biznesu, których można by oczekiwać po Autorce.

Natalia

03.05.2016, 19:37

„Niestety, nie polecam.”

Wyjątkowo nudna, powierzchowna książka i jakże jednostronna książka. Brak mądrych i praktycznych rad o tym, jak odnaleźć się w świecie biznesu, których można by oczekiwać po Autorce.