Za horyzont (ebook) –	Andriej Diakow

E-book

Za horyzont

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Petersburskie metro pogrąża się w kolejnej wojnie – tym razem imperium wegan próbuje podbić niezależne stacje. Jednocześnie doświadczony stalker Taran trafia na ślad projektu Alfejos, który daje nadzieję na oczyszczenie powierzchni ziemi ze śmiercionośnej radiacji i wyjście ocalałych z tuneli i schronów. Trop prowadzi na Daleki Wschód, do Władywostoku. Uczestnicy walk z weganami chcieliby mieć po swojej stronie Tarana, ale on widzi sprawy inaczej… Gotów jest spalić za sobą mosty i siłą opuścić piterskie metro, by wraz z przybranymi dziećmi – Glebem i Aurorą – oraz wypróbowanymi przyjaciółmi – Indianinem, Bezbożnikiem, Migałyczem i Giennadijem – szukać nadziei dla świata gdzieś tam, za horyzontem.Powieść wieńczy trylogię Andrieja Diakowa, na którą składają się tomy Do światła i W mrok. W Rosji są to najpoczytniejsze – obok Metra 2033 i Metra 2034 – książki Uniwersum Metro 2033 – międzynarodowego projektu Dmitrija Glukhovsky’ego.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

480

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.57 MB (MOBI), 1.84 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Antonio Banderass

19.10.2013, 20:56

Cieniutko... Poprzednie dwie powieści Diakowa w cyklu UM2033 były dla mnie dobrą rozrywką i relaksem. "Za horyzont" to rojący się od niezwykłych zbiegów okoliczności, schematyczny produkt dla zupełnie niewymagającego czytelnika. Szkoda czasu na czytanie. Trzecia gwiazdka za to, że już w dniu premiery ebook był w promocji po 9,90, o ile pamiętam, a i tego żałuję.

Piotr J. Piasecki

Piotr J. Piasecki

10.10.2013, 16:44

A gdzież okładka? - czarny kleks w jej miejscu. "Piraty są be, legalne wydawnictwa cacy". Otóż nie. Jest jak jest, czyli bylejakość wszędzie się trafi.