Żabek i Ropuch. Razem (ebook) –	Wojciech Mann, Arnold LobelPromocja

E-book

Żabek i Ropuch. Razem

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Żabek i Ropuch to najlepsi przyjaciele – wszystko robią razem. Kiedy Ropuch podziwia ogród Żabka, Żabek uczy go, jak powinno się sadzić kwiaty. Kiedy Ropuch piecze pyszne ciasteczka, Żabek pomaga mu je zjeść. Kiedy Żabek i Ropuch bardzo się boją, razem stają się odważni.

Przedstawiamy drugą – po tomie Żabek i Ropuch. Przyjaźń – część przygód bohaterów Arnolda Lobela, klasyka amerykańskiej literatury dla dzieci. Tom Żabek i Ropuch. Razem zawiera pięć kolejnych opowieści o sympatycznych żabach, które – mimo że całkiem się od siebie różnią – zawsze skaczą ramię w ramię.

Uhonorowana nagrodą Newbery Honor Book książka Arnolda Lobela swoją prostotą i wrażliwością przemówi do najmłodszych. To dziecięce arcydzieło dla maluchów, które potrafią już same czytać, ale wciąż potrzebują odrobinę pomocy.

Kolejne tomy przygód Żabka i Ropucha z ilustracjami Arnolda Lobela i w przekładzie Wojciecha Manna ukażą się w najbliższych miesiącach.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

12.14 MB (MOBI), 5.48 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Michał Żabiński

Michał Żabiński

10.12.2015, 10:08

„Książka ma 15 stron i nie jest warta swojej ceny.”

Przyjemna bajka, pełna ciepła i serdeczności. Książka w sam raz by czytać ją z małym dzieckiem Fabuła prosta i łatwa. Książka jest bogato ilustrowana. Podstawowa i główna jej wada to cena, a właściwie relacja cena do objętości. Książeczka jest bardzo, ale to bardzo krótka. Tego typu książki kosztują w wersji papierowej 7.90 (vide żółw Franklin), całą bajeczkę można przeczytać dziecku w kilkanaście minut i nie specjalnie jest do czego wracać. Szkoda, że księgarnia nie informuje, albo ja też nie znalazłem takiej informacja jaka jest objętość książki. Ja wiem, że książek nie kupuje i nie czyta się na strony, ale 15 stronicowa bajka za 22 to jak dla mnie przesada. Znając treść uważam że książka nie jest warta swojej ceny nie polecam. Przy okazji kupiłem dwie części i druga jest dłuższa, ma 19 stron. Innymi słowy wydałem 44 zł na jakieś pół godziny czytania dziecku na głos. Szkoda, bo za taką cenę mogłem kupić dziecku albo jedną długą przyjemną lekturę, albo wiele krótkich bajeczek. Podsumowując nie polecam.

Dodaj recenzję