Zapasy z życiem (ebook) –	Eric-Emmanuel Schmitt

ebook Zapasy z życiem

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,7
(1786 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Odkryj swą siłę i wygraj zapasy z życiem! Jun jest zbuntowanym nastolatkiem żyjącym na ulicach Tokio, z dala od rodziny, o której nie chce rozmawiać. Jego życie zmienia się, gdy spotyka mistrza sumo, który zdaje się nie zauważać jego drobnej postury i ciągle powtarza, że „widzi w nim grubego gościa”. Upór mistrza sprawia, że Jun odwiedza szkołę sumoków, w której zapoznaje się z tajemniczymi praktykami sztuk walki. Dzięki nim odkryje w sobie siłę oraz zyska wiarę we własne możliwości. I może nawet sam zostanie mistrzem.... Poznając prawdę o sobie, chłopiec odnajdzie również harmonię oraz dostrzeże miłość życia. Nowa powieść Erica-Emmanuela Schmitta wpisuje się w cykl "Opowieści o Niewidzialnym", który tworzą m. in. "Oskar i pani Róża", "Pan Ibrahim i kwiaty Koranu" oraz "Dziecko Noego". Wejdź na www.schmitt.pl

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.25 MB (MOBI), 0.45 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anna Marczewska

Anna Marczewska

23.10.2011, 14:43

Książka nie jest zła, ale również nie zachwyca. Z racji swojej niewielkiej objętości zajmie czytelnikowi niewiele czasu.