Zbrodnia w szkarłacie (ebook) –	Katarzyna Kwiatkowska

ebook Zbrodnia w szkarłacie

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(215 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Rok 1900. Dwór w Jeziorach pod Poznaniem. Trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dziedziczki. Jan Morawski, przystojny, szarmancki i inteligentny ziemianin słynący z zamiłowania do kryminalnych zagadek pomaga rodzinie w poszukiwaniach skarbu dziadka. Nocą pada śmiertelny strzał. Podejrzani są wszyscy. Na dodatek gospodarze stoją na krawędzi bankructwa, rodzinną posiadłość chce przejąć pruski zaborca, a panna młoda nie chce wyjść za mąż. Czy Morawski ocali rodzinę przed hańbą? Czy można zorganizować wesele w rozpadającym się dworze, w towarzystwie trupa i pruskiej policji? Co łączy skarb dziadka, mordercę i szkarłatny pokój?

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 4.02 MB (MOBI), 1.62 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Ola M

21.04.2016, 22:32

W pierwszej chwili tytuł mnie zniechęcił (zbyt blisko Sherlocka), ale muszę przyznać, że czyta się bardzo dobrze. Umiejętnie zarysowane tło historyczne, dużo ciekawostek z epoki, sprytnie poprowadzona intryga (stopniowo coraz więcej osób dołącza do grona podejrzanych)... Warto :-)