Zdemaskowana. Dziewczyna. której jedno w głowie (ebook) –	Abby Lee

ebook Zdemaskowana. Dziewczyna. której jedno w głowie

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,5
(310 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"„Potrzebowałam przestrzeni do nieskrępowanego wyrażania myśli, gdzie mogłabym być całkowicie szczera i otwarta, gdzie jako kobieta mogłabym mówić o seksie bez narażania się na osąd ze względu na moją płeć”. Zoe Margolis jest trzydziestoletnią singielką. Mieszka w Londynie, pracuje w branży filmowej, a wieczorami… pod pseudonimem Abby Lee prowadzi seksblog, który ma 7 milionów czytelników i znalazł się na liście 50 najbardziej wpływowych blogów magazynu „The Observer”. Co sprawia, że ten blog czytają miliony kobiet na całym świecie? Abby pisze o seksie i nie ukrywa, że myśli o nim bez przerwy. Swobodnie wyraża siebie i otwarcie komunikuje swoje potrzeby, odzierając tym samym kobiecą seksualność z tabu. Kiedy dociekliwym dziennikarzom udaje się zdemaskować autorkę bloga, życie Zoe wywraca się do góry nogami… Jak sobie poradzić, gdy twoje seksualne upodobania ze szczegółami znają wszyscy – od sklepowej kasjerki, przez rodziców, aż po ukochaną babcię?"

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.26 MB (MOBI), 0.89 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Ryszard Śmierzchalski

27.06.2013, 18:38

Warto przeczytać. Momentami przynudza ale jak się rozwinie...
Polecam

Evelka Revelka

19.08.2015, 13:18

„Lekkie rozczarowanie”

Przeczytałam pierwszą część zanim zdemaskowanie nastąpiło i pierwsza książka wydała mi się ciekawsza dlatego, że skupiała się na konkretnych tematach i sytuacjach. "Zdemaskowana" trochę mnie rozczarowała. Może za bardzo nastawiłam się na wątek w stylu kryminalnym "kto i dlaczego postanowił zdemaskować, co z tego miał" itp itd. Książka trochę nużąca i rozwlekająca sytuację pod tytułem "zdemaskowano mnie, było ciężko, rodzina jest najważniejsza".