Ziemia wojny (ebook) –	Julia Łatynina

ebook Ziemia wojny

Autor:

Wydawnictwo: Wydawnictwo JK

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

10,0
(2 oceny)

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Wyjątkowa, kontrowersyjna, głośno komentowana w Rosji powieść o Kaukazie autorstwa Julii Łatyniny, niezależnej dziennikarki rosyjskiej, porównywanej do Anny Politkowskiej. Julia Łatynina pisze o ludziach, dla których wojna jest jedynym znanym im sposobem na życie i zarabianie pieniędzy. Daje nowy, złożony obraz Kaukazu i mentalności jego mieszkańców na tle negatywnego wizerunku Rosjan. W jej książce wszyscy są terrorystami, a różni ich jedynie to, że są po przeciwnych stronach barykady.

Karty książki wypełniają brutalne akty przemocy, walka, zdrady, krótkotrwałe sojusze, cyniczne bohaterstwo. Ostra, mocna proza, która zapiera dech.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.98 MB (MOBI), 1.70 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

17.06.2016, 11:43

Rewelacyjna książka, którą się pochłania jednym tchem. Niezwykle inspirujące spojrzenie na Kaukaz i jego mieszankę narodów.

Jacek Nawrot

16.01.2015, 11:44

„Dobra, polecam.”

Zadziwiająco sprawnie napisana książka. Jak człowiek ogarnie na początku te wszystkie góralskie nazwiska, to zaczyna bawić się napisaną z jajem treścią - jeśli można to powiedzieć o powieści, w której trup ściele się średnio w ilości szt. 1 na stronę.