Ziemia wojny (ebook) –	Julia ŁatyninaPromocja

E-book

Ziemia wojny

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Wyjątkowa, kontrowersyjna, głośno komentowana w Rosji powieść o Kaukazie autorstwa Julii Łatyniny, niezależnej dziennikarki rosyjskiej, porównywanej do Anny Politkowskiej. Julia Łatynina pisze o ludziach, dla których wojna jest jedynym znanym im sposobem na życie i zarabianie pieniędzy. Daje nowy, złożony obraz Kaukazu i mentalności jego mieszkańców na tle negatywnego wizerunku Rosjan. W jej książce wszyscy są terrorystami, a różni ich jedynie to, że są po przeciwnych stronach barykady.

Karty książki wypełniają brutalne akty przemocy, walka, zdrady, krótkotrwałe sojusze, cyniczne bohaterstwo. Ostra, mocna proza, która zapiera dech.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.98 MB (MOBI), 1.70 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Anonimowy czytelnik

17.06.2016, 11:43

Rewelacyjna książka, którą się pochłania jednym tchem. Niezwykle inspirujące spojrzenie na Kaukaz i jego mieszankę narodów.

Dodaj komentarz

Jacek Nawrot

16.01.2015, 11:44

„Dobra, polecam.”

Zadziwiająco sprawnie napisana książka. Jak człowiek ogarnie na początku te wszystkie góralskie nazwiska, to zaczyna bawić się napisaną z jajem treścią - jeśli można to powiedzieć o powieści, w której trup ściele się średnio w ilości szt. 1 na stronę.

Dodaj recenzję