Zły (ebook) –	Leopold Tyrmand

ebook Zły

Autor:

Wydawnictwo: MG

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,6
(2871 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu. Zaczyna się od tajemniczych napadów. Z tym, że wszyscy atakowani – to bandziory. Ludowa milicja staje na głowie, by dostać jedynego sprawiedliwego, szeryfa bez twarzy, który sprawia, że ludzie zaczynają się czuć bezpieczni. Podziemny światek Warszawy rusza na wojnę. Bohater ma tylko jeden znak rozpoznawczy, niezwykłe, świetliste spojrzenie. A dodatkowo w tle historia miłosna, której osią jest Marta Majewska, niechcący wciągnięta w przestępcze życie Warszawy.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.28 MB (MOBI), 0.82 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Woblink woblink.com

Woblink

21.10.2013, 22:55

E-book został już poprawiony. Każda osoba, która zakupiła książkę przed poprawką zawsze może pobrać z półki aktualną wersję.

Hubert Brychczyński

Hubert Brychczyński

21.10.2013, 22:34

Jeśli ktoś jeszcze ma negatywne wrażenia dotyczące składu ebooków, zachęcam do podzielenia się nimi na stronie: http://podpregierzem.tumblr.com/

Joanna

Joanna

18.09.2013, 10:16

Książka legenda, a skład wersji elektronicznej - by Virtualo oczywiście - to groza... W dialogach pomieszanie z poplątaniem, niektóre wersy urwane w połowie...