Zuzanna nie istnieje (ebook) –	Marta Fox

ebook Zuzanna nie istnieje

Autor:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,6
(221 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Ona – niebanalnie piękna, smukła, pewna siebie. On – elegancki, „wysoki jak wieża Eiffla”, trochę nieśmiały. Ona – artystka. On – informatyk. Ona podziwia jego umięśnione pośladki. On pożera wzrokiem jej idealne usta, w kształcie „przewróconej trójki”. Zuzanna i Paweł…

Była szczęśliwa w małżeństwie, w kochaniu, w łóżku. Była… do czasu śmierci Tadeusza. Błądził, nie umiał znaleźć wyjścia z niefortunnego narzeczeństwa. Wyswobodził go wypadek Alicji. Zuzanna i Paweł… Samotni, zagubieni, odcięci od świata i ludzi. Spotykają się na jedną, przypadkową noc, by zapomnieć i… zapomnieć już nie mogą. Ale czy tych dwoje może być razem? Czy się odnajdą? A może to tylko sen? Może Zuzanna nie istnieje…

Nowa książka Marty Fox to przepełniona erotyzmem opowieść o dawaniu i czerpaniu, cierpieniu i niesłychanym szczęściu, dojmującej samotności i wielkiej miłości, która zdarza się co najmniej dwa razy w życiu.

Marta Fox – pisarka, poetka, prozaik, felietonistka i eseistka. Jej wiersze tłumaczone były na język angielski, niemiecki, hiszpański. Autorka przeszło dwudziestu książek, w tym powieści Kobieta zaklęta w kamień, wydanej przez WL w 2009 roku. Dwukrotna zdobywczyni Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Literatury Miłosnej. W 2006 roku otrzymała honorowe odznaczenie Zasłużony dla Kultury Polskiej. Członkini kapituły Literackiej Nagrody im. Stanisławy Zawiszanki, przyznawanej co roku podczas Targów Książki w Krakowie. Laureatka wyróżnienia Polskiej Sekcji IBBY za cykl autorski Pierwsza miłość (2000 r.).

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.44 MB (MOBI), 0.65 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Monika Walas

Monika Walas

30.06.2012, 23:56

"Zuzanna nie istnieje" Marty Fox to tak naprawdę ciepła powieść o szukaniu miłości, cierpieniu i życiowej rozpaczy. To zrozumieją tylko Ci, którzy w swoim życiu przeżyli utratę najbliższej osoby. Inne osoby mogą tylko sobie wyobrazić jaki to przeraźliwy ból i strata. Podobnie jest z bohaterami książki. Oboje stracili najważniejsze osoby i muszą poradzić sobie z tą sytuację. Oboje też nie wierzą, że ponownie się zakochają. Wszystko zmienia się gdy przewrotny los ustawia ich na swojej drodze. Jedna noc sprawiła, że ich dotychczasowy świat się zawala. Czy będą w stanie zapomnieć o przeszłości i cierpieniu? Czy wreszcie będą szczęśliwi?
Ta książka to piękna i wzruszająca historia o uczuciach. Pokazuje, że druga miłość po stracie najbliższej osoby jest całkiem możliwa. Trzeba wierzyć, że życie może nas jeszcze nie raz mile zaskoczyć.