Życie podziemne mężczyzny (ebook) –	Michał W.  PistoletPromocja

E-book

Życie podziemne mężczyzny

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Życie Podziemne Mężczyzny - dziennik mężczyzny uwikłanego w romans i obsesyjny sex, próbującego przy tym za wszelką cenę utrzymać małżeństwo Historie jego męskich przyjaciół, też wiarołomców, wiwisekcja niejawnej strony mężczyzny.Uwaga - wulgarne!Życie Podziemne Mężczyzny – rzecz kultowa, książkowy must have, oparty na blogu, który przez 3 lata był najbardziej popularnym i najczęściej komentowanym dziennikiem w polskiej blogosferze. Autor książki przez kilka lat zapraszany był do niezliczonej ilości programów TV, traktujących o zdradach, oszustwach i cielesności mężczyzn. Nakręcono o nim oraz o fenomenie bloga i książki kilka poważnych reportaży i napisano nie mniejszą ilość prac magisterskich. Nie da się też ukryć, że zarówno blog jak i książka należały do najbardziej znienawidzonych pozycji w internecie, a sam autor dostawał nawet pogróżki. Po 10 latach od pierwszego książkowego wydania, widać, że zainteresowanie książką, a więc i tematyką zdrad i męskiej lubieżności nie zmalało.Jedyne co się zmieniło to siła związków. Oczywistym jest, że bohaterowie opowieści Michała W.Pistoleta do mistrzów ogłady i taktu w stosunku do kobiet nie należą. Jednak ich dramatyczna walka o to, by zdrada nie wyszła na jaw, a ukochana kobieta nie poznała prawdy jest w naszych dzisiejszych czasach tumiwisizmu oraz wdupizmu wręcz rozczulająca! I właśnie ten – co prawda głęboko ukryty – romantyzm bohaterów jest prawdopodobnie przyczyną, że książka Życie Podziemne Mężczyzny, nie jest odsprzedawana. Tę książkę chce się po prostu mieć i zaglądać do niej co jakiś czas. Z rozrzewnieniem… Jeżeli nie lubisz czytać książek – to przeczytaj tę jedną, najważniejszą!Michał W. Pistolet (Michał Wojciechowicz) – ur. 13.XII.1964. Gdańszczanin. Autor ( w kolejności): „Mój czas w moich rękach” – 1993 / podręcznik do zarządzania czasem; „Cypel Story”

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

202

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.40 MB (MOBI), 2.75 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Anonimowy czytelnik

30.12.2014, 14:48

łał... sama nie wiem co myśleć o tej pozycji... traktując ją poważnie można stracić wiarę w sens małżeństwa, związków w ogóle, ale z drugiej strony podchodząc do niej z dystansem staje się zabawną, podniecającą - jednym słowem przyjemną lekturą.

Anonimowy czytelnik

18.12.2014, 14:35

facet Ameryki nie odkrywa. Wszyscy kolesie tacy są. Może nie zawsze, ale choć raz w życiu każdy koleś będzie świnią. Ale trzeba przyznać, że niektóre panie zdecydowanie powinny przeczytać tę książkę.

Anonimowy czytelnik

18.12.2014, 14:28

Łał...naprawdę robi mocne wrażenie. Nie spodziwałabym się, początkowo byłam trochę oburzona, potem podeszłam do treści z dystansem i naprawdę nakręca... ;p

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję