okładka Niemiecki w pracy dla początkujących 1000 słów i zwrotów audiobook | MP3 | Dorota Guzik

Pobierz za darmo fragment ebooka

Darmowy fragment dla Ciebie

Słuchaj fragmentu
Promocja

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Niemiecki w pracy dla początkujących 1000 słów i zwrotów
Dorota Guzik audiobook

Moja ocena:

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Niemiecki w pracy dla początkujących – 1000 słów i zwrotów

Chcesz szybko opanować słownictwo przydatne w pracy za granicą?

Ucz się z kursem „Niemiecki w pracy dla początkujących – 1000 podstawowych słów i zwrotów”, który wprowadza praktyczne tematy i rozwija słownictwo przydatne w różnych sytuacjach w pracy oraz podczas ubiegania się o nową posadę. Kurs przeznaczony jest dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę oraz tych, którzy używają języka niemieckiego na co dzień w pracy.

W kursie znajdziesz:
• 10 lekcji, które wprowadzają i utrwalają najważniejsze słowa i zwroty używane w typowych sytuacjach;
• 4 grupy tematyczne, prezentujące przydatne, specjalistyczne słownictwo w różnych miejscach pracy;
• 79 minut profesjonalnych nagrań rodowitych Niemców;
• wszystkie słowa i wyrażenia nagrane z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić;
• system „Karaoke” – podczas słuchania lekcji tekst nagrania wyświetlany jest na przenośnym odtwarzaczu mp3/mp4 lub ekranie komputera, dzięki czemu jednocześnie uczysz się pisowni niemieckiej.

Materiał kursu:
SZUKANIE PRACY
1. Dane personalne
2. Rozmowa kwalifikacyjna
3. Doświadczenie i kwalifikacje
4. Warunki pracy i płacy
5. Zakres obowiązków
CODZIENNE SYTUACJE W PRACY
6. Poznawanie współpracowników
7. Rozmowy telefoniczne
8. Umawianie spotkania
9. Wypadki w pracy
10. Rozwiązywanie problemów
SŁOWNICTWO SPECJALISTYCZNE
I. Medycyna i opieka
II. Hotelarstwo i gastronomia
III. Na budowie
IV. Na farmie

W książeczce PDF znajdziesz teksty nagrań z tłumaczeniami oraz dodatkowo do każdej lekcji praktyczne wyjaśnienia gramatyczne pokazujące, jak poprawnie tworzyć proste zdania w języku niemieckim. W zestawie dołączona jest instrukcja korzystania z „Karaoke”.

„Niemiecki w pracy dla początkujących 1000 słów i zwrotów”, Dorota Guzik – jak słuchać audiobook?

Audiobooka „Niemiecki w pracy dla początkujących 1000 słów i zwrotów”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.

A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).

Szczegółowe informacje na temat audiobooka Niemiecki w pracy dla początkujących 1000 słów i zwrotów

    • Niemiecki w pracy...

      Audiobook

      19,99 zł

    • bumerang

Opinie i oceny audiobooka Niemiecki w pracy dla początkujących 1000 słów i zwrotów

0,0

0 ocen / 0 opinii

wspólnie z Lubimy Czytać
Oceń

Dorota Guzik,