Agnieszka Stelmaszyk Marketing, Zarządzanie, Finanse - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Agnieszka Stelmaszyk Marketing, Zarządzanie, Finanse - książki, ebooki i audiobooki

Agnieszka Stelmaszyk to polska autorka książek dla dzieci i młodzieży, a także podróżniczka. Jej najpopularniejszą serią pozostają „Kroniki Archeo”, które sprzedały się w nakładzie ponad 500 tysięcy egzemplarzy. Powieści Stelmaszyk zostały przetłumaczone na język azerski, czeski, estoński, fiński, litewski, niemiecki, rosyjski oraz ukraiński.

Życie prywatne Agnieszki Stelmaszyk

Agnieszka Stelmaszy urodziła się 6 stycznia 1976 roku w Wielkopolsce. Z wykształcenia jest nauczycielką języka polskiego, nigdy jednak nie pracowała w zawodzie. Interesowała się wieloma dziedzinami. Po mamie, nauczycielce biologii, przejęła fascynację tą nauką, przez co przez jakiś czas rozważała karierę lekarki. Pasjonowały ją także archeologia oraz kryminały. Prywatnie Agnieszka Stelmaszyk mieszka obecnie wraz z rodziną w Bydgoszczy.

Kariera literacka Agnieszki Stelmaszyk – „Kroniki Archeo”

Debiutancką książką Agnieszki Stelmaszyk był zbiór „Opowiadania z morałem” wydany nakładem Wydawnictwa Papilon w 2007 roku. W tym samym roku na rynku pojawiła się także pierwsza powieść dla dzieci, „Mali agenci”. Później wydane zostały także dwanaście opowiadań „Już czytam”, „Niezwykłe święta Kornelii” czy „Hinkul na bezkociej wyspie”. Trzy lata później ukazał się pierwszy tom najpopularniejszej serii autorki, „Kroniki Archeo”. Do 2020 roku w ramach tego cyklu wydanych zostało dwanaście pozycji. Są to: „Tajemnica Klejnotu Nefertiti” (2010), „Skarb Atlantów” (2011), „Sekret Wielkiego Mistrza” (2011), „Klątwa Złotego Smoka” (2012), „Zagadka Diamentowej Doliny” (2012), „Zaginiony Klucz do Asgardu” (2013), „Przepowiednia Synów Słońca” (2013), „Szyfr Jazona” (2014), „Komnata Szeptów” (2015), „Oko Węża” (2018), „Złoty szlak” (2019) oraz „Dom Fauna” (2020). Głównymi bohaterami tych powieści są rodzeństwo Ania i Bartek, którzy są dziećmi Adama i Beaty Ostrowskich, archeologów światowego formatu. Wraz ze znajomymi rodziców oraz ich dziećmi mają wiele przygód związanych z zawodem i pasją Ostrowskich. Same Kroniki Archeo to rysunki oraz notatki prowadzone przez Anię i jej przyjaciół, które zawierają informacje o ich przygodach. Ania i Bartek dostali Kroniki na Święta od dziadka – było to siedem pustych książek. Dziadek, który był introligatorem, wiedział o pasji wnuków do archeologii i w ten sposób chciał ich zachęcić do zapełnienia czystych kart własnymi przygodami. Każdy tom Kronik miał kunsztowne zdobienia i był zamknięty na małą kłódkę przypiętą do ozdobnej klamry. Seriia „Kroniki Archeo” Agnieszki Stelmaszyk szybko okazała się być wielkim hitem wśród najmłodszych czytelników oraz ich rodziców. Wszystkie części znajdziecie na Woblink jako książki papierowe, ebooki oraz audiobooki.

Inne książki Agnieszki Stelmaszyk w księgarni internetowej Woblink

Oprócz „Kronik Archeo” Agnieszka Stelmaszyk ma na swoim koncie także wiele innych popularnych powieści oraz serii książek dla dzieci i młodzieży. Wśród tych ostatnich z pewnością należy wspomnieć o trylogii „Koalicja szpiegów”, na którą składają się: „Luminariusz”, „Baza G-8” oraz „Misja Hexi Pen”. Ważnym cyklem jest także „Klub Poszukiwaczy Przygód”, w ramach którego ukazały się: „Zmora doktora Melchiora”, „Moneta zagłady”, „Ucieczka Szalonego Rumaka”, „Atak zmutowanych Robotów”, „As piątych klas” oraz „Tajemnica starej kamienicy”. Oprócz serii powieści Agnieszka Stelmaszyk napisała także wiele samodzielnych książek, w tym „O smoku, których chciał zostać rycerzem”, „Tata i ja”, „Hotel pod Twarożkiem”, „Opowieści spod czereśni” czy „Buntalki”. Twórczość Agnieszki Stelmaszyk znajdziecie na Woblink jako książki papierowe, ebooki lub audiobooki.

Co znajdziesz w kategorii: Marketing, Zarządzanie, Finanse

W kategorii „Marketing / Zarządzanie / Finanse” znajdują się pozycje z zakresu działalności gospodarczej i wszystkiego, co z nią związane – książki o przedsiębiorczości, zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu, e-marketingu, handlu, organizacji procesów polegających na wytwarzaniu dóbr i usług, ekonomii, kierowaniu biznesem. Znaleźć tu również można pozycje poświęcone osiąganiu celów, finansom, strategiom oraz psychologii i kulturze w biznesie. Literatura biznesowa umożliwia poznanie, a także lepsze rozumienie skomplikowanych mechanizmów rządzących rynkiem i gospodarką. Pomoże również odświeżyć wiedzę dotyczącą tworzenia modeli organizacyjnych czy pracy z klientem. Najnowsze książki biznesowe dają możliwość unikania przestarzałego i zawodnego modelu kierowania zespołem – pozwalają na zastosowanie najkorzystniejszych dla obu stron zabiegów. Pozycje z tej kategorii pomogą również odświeżyć analityczne myślenie, a przez to przyczynią się do powstania wielu nowych, świeżych pomysłów. W kategorii „Marketing / Zarządzanie / Finanse” w serwisie Woblink.com znajdują się pozycje poświęcone marketingowi („Content. Elementarna cząstka marketingu” Rebecci Lieb i Jaimy Szymański), ekonomii („Ekonomia. Instrukcja obsługi” Ha-Joona Changa) czy też przedsiębiorczości („Mit przedsiębiorczości” Michaela E. Gerbera). Wiele z oferowanych przez platformę Woblink.com pozycji to poradniki poświęcone tworzeniu zaangażowanej, a przez to bardziej efektywnej w swoich działaniach grupy pracowników („Sensotwórczość. 7 sposobów tworzenia wartości w zespole i organizacji” Joanny Heidtman i Piotra Piaseckiego, „Nie narzekaj! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy” Jona Gordona), poradniki o tym, jak być dobrym negocjatorem („Jak wygrać każde negocjacje. Nie podnosząc głosu, nie tracąc zimnej krwi i nie wybuchając gniewem” Roberta Mayera) czy też książki na temat strategii zarządzania czasem i technik zwiększania produktywności („Esencjalista” Grega McKeowna).