Charlotte Link Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Charlotte Link Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Charlotte Link to jedna z najpopularniejszych niemieckich autorek. Przyszła na świat w 1963 roku we Frankfurcie nad Menem jako córka Almuth Link, dziennikarki i pisarki. Szybko poszła w ślady swojej mamy i już w wieku szesnastu lat napisała pierwszą książkę, którą opublikowała trzy lata później. Charlotte Link jest pisarką wszechstronną ‒ w swoim literackim dorobku ma zarówno książki dla młodzieży, powieści obyczajowe, jak i thrillery psychologiczne. W oparciu o klika z nich powstały seriale telewizyjne.

Charlotte Link mieszka razem z rodziną w Wiesbaden. Jest miłośniczką czworonogów i bardzo aktywnie działa na rzecz ochrony praw zwierząt jako członkini organizacji PETA. Szczególną uwagę zwraca na akcje mające na celu poprawę losu bezdomnych psów w Turcji oraz w Hiszpanii.

Fenomen Charlotte Link

Dotychczas Link napisała ponad dwadzieścia książek, które zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Znaczna część powieści autorki ukazała się również w Polsce nakładem Wydawnictwa Sonia Draga i Wydawnictwa Znak. Proza Link sprzedała się łącznie w prawie 30 milionach egzemplarzy. Każda z jej książek przez miesiące okupowała szczyty list bestsellerów. W 2007 roku Charlotte Link została wyróżniona nagrodą Goldene Feder.

Książki Charlotte Link

Dotychczas polscy czytelnicy mieli okazję przeczytać osiemnaście powieści pióra Charlotte Link. Najpopularniejsze z nich to „Oszukana”, „Złudzenie”, „Dom sióstr” i „Poszukiwanie”. W „Oszukanej” policjantka ze Scotland Yardu po brutalnym morderstwie ojca dowiaduje się, że przeszłość ukochanego rodzica była tylko ułudą, a mężczyzna był zupełnie inną osobą, niż wydawało się jego córce. „Złudzenie” jest historią o tym, że poszukiwanie prawdy może okazać się śmiertelnie niebezpieczne. W „Poszukiwaniu” mamy do czynienia z morderstwem czternastolatki. Niedługo po odkryciu jej ciała ginie kolejna dziewczyna. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Czy za obie zbrodnie odpowiada ta sama osoba? Czy policji uda się odnaleźć sprawcę na czas? Inne powieści Charlotte Link, które ukazały się w polskim tłumaczeniu to „Decyzja”, „Sześć lat. Pożegnanie z siostrą”, „Wielbiciel”, „Gra cieni”, „Nieproszony gość”, „Ciernista róża”, „Grzech aniołów”, „Obserwator”, „Drugie dziecko”, „Ostatni ślad”, „Lisia dolina”, „Przerwane milczenie”, „Echo winy” i „Czas burz”.

Cykl „Czas burz”

W styczniu 2020 roku Wydawnictwo Znak wydało pierwszy tom historycznej sagi rodzinnej „Czas burz”. Rok 1914, świat znajduje się u progu wojny. Osiemnastoletnia Felicja prowadzi spokojne życie w Prusach Wschodnich. Dziewczyna rozczarowana wyborem ukochanego przyjaciela wychodzi za mąż za przystojnego przedsiębiorcę. Nie wie jednak, że wojenne koleje losu doprowadzą do ponownego spotkania z dawnym ukochanym. „Czas burz” jest pierwszym tomem wielopokoleniowej historycznej sagi opowiadającej o sile i niezłomności kobiet z rodu Dombergów. Każda z bohaterek będzie musiała stawić czoła licznym przeciwnościom losu, a także własnym słabościom.

Księgarnia Woblink gwarantuje szeroki wybór książek papierowych, audiobooków i ebooków Charlotte Link. Przekonaj się już teraz!

Co znajdziesz w kategorii: Internet, komputery, informatyka

Kategoria „Internet, komputery, informatyka” zawiera publikacje skupiające się na wszystkich zagadnieniach związanych z siecią, komputerami, programami komputerowymi czy oprogramowaniem. Książki z tej kategorii poświęcone są w głównej mierze programowaniu – znajdują się tu m.in. podręcznik „Wstęp do informatyki” Jacka Lembasa i Rafała Kawy przeznaczony dla studentów pierwszego roku kierunków informatycznych, poradnik „Sztuka dobrego programowania” Krzysztofa Jassego i Andrzeja Ziemkiewicza, w którym dobre rady znajdą zarówno początkujący, jak i zaawansowani programiści, poradnik „Java. Uniwersalne techniki programowania” pod redakcją naukową Krzysztofa Barteczki dotyczący programowania w języku Java, podręcznik „HTML. Tworzenie stron www i programów desktopowych” Rafała Strychalskiego (podzielony na 3 części: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych). Znajdują się tu także poradniki z innych dziedzin, jak np. e-commerce („Narzędzia Google dla e-commerce” Krzysztofa Marca), marketingu internetowego („AdWords i Analytics” Krzysztofa Marca i Tomasza Trzósły), praktyk zwinnych („W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT” Krzysztofa Bończaka”), rzeczywistości wirtualnej („Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5” Krzysztofa Wońka). Nie brakuje również pozycji dla dzieci, które już od małego chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem w Scratchu, Pythonie czy Javie („Bawimy się, programując w Scratchu” i „Twórz własne gry komputerowe w Pythonie” Ala Sweigarta, „JavaScript dla dzieci. Programowanie na wesoło” Nicka Morgana), grafiką komputerową („Piksele, wektory i inne stwory” Alicji Żarowskiej-Mazur i Dawida Mazura), produkcją filmową („Zostań gwiazdą YouTube'a” Nicka Willoughby’ego).