Marta Radomska Nauka języków obcych - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Marta Radomska Nauka języków obcych - książki, ebooki i audiobooki

Marta Radomska to polska pisarka, autorka powieści komediowych i obyczajowych z gatunku literatury kobiecej. Radomska jest z wykształcenia filolożką polską, a z powołania miłośniczką wszelkich czworonogów. W jej sercu szczególne miejsce zajmują koty, które często pojawiają się także w ważnych rolach w jej książkach. Prywatnie w codzienności towarzyszą jej mąż oraz puchaty dachowiec Atton. Marta Radomska jest autorką takich książek jak „Tego kwiatu jest pół światu” czy „Zanim powiem tak”.

Marta Radomska – „Tego kwiatu jest pół światu”

Jeden z najpopularniejszych cykli powieści autorstwa Marty Radomskiej otwiera tom „Tego kwiatu jest pół światu” wydany nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Ta komedia obyczajowa opowiada historię Majki, która ma jeden problem, znacząco utrudniający jej sukces w życiu uczuciowym – nie umie podrywać facetów. A czuje się okropnie, biernie czekając, aż ktoś inny wykona pierwszy krok. W dodatku większość z tych, których spotyka na swojej drodze, jest ewidentnie nie dla niej. Ten zajęty, tamten zdradza, inny kłamie, a jeszcze inny ma trochę za dużo tatuaży nawet jak na standardy Marty. Ale przecież w końcu musi się coś zmienić…! Czy naprawdę lepiej nie ufać nikomu poza własnym kotem? Czy ilość tatuaży świadczy o człowieku? A może nadopiekuńczy Robert okaże się kimś innym, niż się wydawał na pierwszy rzut oka? „Tego kwiatu jest pół światu” Marty Radomskiej, a także kontynuacje historii Majki, „O jeden diament za daleko” oraz „Przypadki chodzą parami”, znajdziecie na Woblink jako książki papierowe oraz ebooki!

Inne książki Marty Radomskiej w księgarni internetowej Woblink

Na Woblink czeka na Was nie tylko Majka i jej problemy miłosne. Wśród powieści Marty Radomskiej znajdziecie także takie tytuły jak „Maraton do szczęścia” i jako kontynuacje: „Sprintem do marzeń” oraz „Biegiem po miłość”, „W tę samą stronę”, „Gdy jesteś obok” i „Zanim powiem tak” składające się na cykl „Tylko jedno słowo”. Wraz z innymi komediami obyczajowymi polskich autorek znajdziecie je na Woblink jako książki papierowe, ebooki lub audiobooki.

Co znajdziesz w kategorii: Nauka języków obcych

W kategorii tej zawarte są podręczniki, słowniki, rozmówki, pomoce naukowe, a także repetytoria służące do nauki języków obcych. Znajdziemy tutaj publikacje wydawnictw specjalizujących się w tworzeniu kursów do nauki języków obcych – jak wydawnictwo Lingo, którego oferta powstaje w oparciu o międzynarodowe standardy i klasyfikacje. Najwięcej książek poświęconych jest nauce języka angielskiego, ale znaleźć tu możemy również pomoce do nauki języków niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, japońskiego czy łaciny. W kategorii „Nauka języków” znajdują się nie tylko tradycyjne podręczniki, ale także kursy specjalnie przygotowane dla seniorów czy dzieci, a także kursy języka polskiego dla cudzoziemców. Możemy tu również odnaleźć rozmówki i słowniki specjalne, np. „Angielski w pracy i biznesie”, „Słownik synonimów języka niemieckiego”, „Idiomy języka angielskiego”, „Biblia polsko-angielska”, „Angielski u lekarza” czy „Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski, angielsko-polski”. Ciekawą alternatywę dla nauki języka angielskiego proponuje wydawnictwo Poltex. Oferują oni teksty klasyki literatury światowej przygotowane w taki sposób, by pomóc w nauce dzięki czytaniu i jednoczesnemu słuchaniu tekstu w języku angielskim oraz wykonywaniu specjalnych ćwiczeń po każdym rozdziale. W ich ofercie znajdują się takie kanoniczne utwory jak “The Adventures of Sherlock Holmes” Arthura Conana Doyle’a, “Anne of Green Gables” Lucy Maud Montgomery, “The Secret Garden” Frances Hodgson Burnett, “Frankenstein” Mary Shelley, “Alice in Wonderland” Lewisa Carrolla czy “The Picture of Dorian Gray” Oscara Wilde’a.