Marta Radomska Pozostałe - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Marta Radomska Pozostałe - książki, ebooki i audiobooki

Marta Radomska to polska pisarka, autorka powieści komediowych i obyczajowych z gatunku literatury kobiecej. Radomska jest z wykształcenia filolożką polską, a z powołania miłośniczką wszelkich czworonogów. W jej sercu szczególne miejsce zajmują koty, które często pojawiają się także w ważnych rolach w jej książkach. Prywatnie w codzienności towarzyszą jej mąż oraz puchaty dachowiec Atton. Marta Radomska jest autorką takich książek jak „Tego kwiatu jest pół światu” czy „Zanim powiem tak”.

Marta Radomska – „Tego kwiatu jest pół światu”

Jeden z najpopularniejszych cykli powieści autorstwa Marty Radomskiej otwiera tom „Tego kwiatu jest pół światu” wydany nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Ta komedia obyczajowa opowiada historię Majki, która ma jeden problem, znacząco utrudniający jej sukces w życiu uczuciowym – nie umie podrywać facetów. A czuje się okropnie, biernie czekając, aż ktoś inny wykona pierwszy krok. W dodatku większość z tych, których spotyka na swojej drodze, jest ewidentnie nie dla niej. Ten zajęty, tamten zdradza, inny kłamie, a jeszcze inny ma trochę za dużo tatuaży nawet jak na standardy Marty. Ale przecież w końcu musi się coś zmienić…! Czy naprawdę lepiej nie ufać nikomu poza własnym kotem? Czy ilość tatuaży świadczy o człowieku? A może nadopiekuńczy Robert okaże się kimś innym, niż się wydawał na pierwszy rzut oka? „Tego kwiatu jest pół światu” Marty Radomskiej, a także kontynuacje historii Majki, „O jeden diament za daleko” oraz „Przypadki chodzą parami”, znajdziecie na Woblink jako książki papierowe oraz ebooki!

Inne książki Marty Radomskiej w księgarni internetowej Woblink

Na Woblink czeka na Was nie tylko Majka i jej problemy miłosne. Wśród powieści Marty Radomskiej znajdziecie także takie tytuły jak „Maraton do szczęścia” i jako kontynuacje: „Sprintem do marzeń” oraz „Biegiem po miłość”, „W tę samą stronę”, „Gdy jesteś obok” i „Zanim powiem tak” składające się na cykl „Tylko jedno słowo”. Wraz z innymi komediami obyczajowymi polskich autorek znajdziecie je na Woblink jako książki papierowe, ebooki lub audiobooki.

Co znajdziesz w kategorii: Pozostałe

Umieszczone w kategorii „Pozostałe” publikacje to książki, które należą do kategorii „Historia”, ale których nie można przyporządkować do żadnej z podkategorii – „Historia najnowsza”, „Historia nowożytna”, „II wojna światowa”, „Starożytność i średniowiecze”. Odnaleźć tu możemy pozycje opisujące dłuższe okresy historii, niemieszczące się w ściśle wyznaczonych zakresach, a także tytuły poświęcone konkretnym aspektom historii czy ujmujące historię w niecodzienny sposób. W serwisie Woblink.com znajdują się takie tytuły jak „Europa. Rozprawa historyka z historią”, czyli opracowane dzieje Europy spisane przez jednego z najpopularniejszych historyków Normana Daviesa, „Radziwiłłowie. Burzliwe losy słynnego rodu” Witolda Banacha, w której znaleźć możemy historię jednego z najważniejszych rodów Rzeczpospolitej. Kolejną wartą wyróżnienia pozycją jest „Jak pogoda zmieniała losy wojen i świata”, gdzie Erik Durschmied opisuje konflikty zbrojne, w których decydującą rolę odegrały zjawiska atmosferyczne. W kategorii „Pozostałe” umieszczone zostały książki z cyklu „prawdziwe historie”, przedstawiające historię z punktu widzenia kobiet. W serii znajdują się publikacje m.in. Anny Herbich („Dziewczyny z powstania”, „Dziewczyny z Syberii”), Kamila Janickiego („Damy złotego wieku”, „Żelazne damy”), Diane Ducret („Kobiety dyktatorów”, „Kobiety mafii”) i Anny Marii Śnieżko („Żona wyklęta”). Czytelników chcących poznać historię od jej zabawnej strony na pewno zainteresuje „Historia bez cenzury” Wojciecha Drewniaka, w której autor w dowcipny i ciekawy sposób opisuje wybrane przez siebie wydarzenia czy postacie historyczne. Podobną formę przyjmuje Jan Wróbel w „Historii Polski 2.0. Polak, Rusek i Niemiec”, w której z przymrużeniem oka i wspaniałym humorem rozprawia o tym, jak nasi rodacy dawali w kość sąsiadom. Nie inaczej jest w kontynuacji tej książki – „Historii Polski 2.0. Polak potrafi, Polka też” napisanej wspólnie z Ewą Wróbel. Druga część to zestawienie genialnych osiągnięć naszych rodaków, bez których świat nie byłby taki sam.