Monika Nerc Kultura, Sztuka, Design - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Monika Nerc Kultura, Sztuka, Design - książki, ebooki i audiobooki

Monika Nerc to pochodząca z warszawy filolog języka hiszpańskiego i autorka poczytnej serii mafijnej „Dziedzic podziemia”. Jest wielką miłośniczką książek, która pewnego razu zapragnęła napisać własną. W wolnym czasie, oprócz pisania kolejnych opowiadań, lubi oglądać mecze piłki nożnej i gale mieszanych sztuk walki. Sama mówi o sobie, że jest upartym i pełnym determinacji zodiakalnym baranem z zamiłowaniem do podróży po świecie i poznawania innych kultur.

Seria książek Moniki Nerc - „Dziedzic podziemia”

Zadebiutowała w 2020 roku powieścią „Dziedzic podziemia. Szept diabła” otwierającą serię łączącą romans z mafijną historią. Według Grigoriya liczą się tylko mafia, pieniądze i krew. Ludzie boją się wypowiadać jego imię, określając go mianem rosyjskiego diabła. Mężczyzna jest ucieleśnieniem najgorszego – nie ma żadnych skrupułów, kiedy musi rozprawić się z wrogiem, a jego ciało pokryte jest bliznami i tatuażami. Teraz Diabeł opuścił mury więzienia i dowiedział się, że ktoś chce zająć jego miejsce w szeregach mafii. Catriona jest świeżo po studiach. Chce znaleźć pracę i prowadzić „normalne” życie. Jeszcze nie wie, że los postawi na jej drodze najniebezpieczniejszego człowieka w Warszawie.

Wydany w 2021 roku „Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła” kontynuuje historię Catriony i Grigoriya. Dziewczyna próbuje zaleczyć złamane serce. Dodatkowo nieustannie nawiedzają ją koszmary nie pozwalające zaznać spokoju. Nie ma zamiaru wybaczyć zakłamanemu rosyjskiemu mafiozie tego, co jej zrobił. Tymczasem Diabeł nie zamierza zrezygnować z Catriony – próbuje się z nią skontaktować. Ich losy wkrótce ponownie zostaną połączone. Tym razem przez wrogów czyhających na ich życie.

Dziedzic podziemia. Oblicze diabła” to na ten moment ostatnia część serii Moniki Nerc. Książka ukazała się na rynku w kwietniu 2021 roku. Autorka kontynuuje w niej historię skomplikowanego związku Catriony i Grigoriya. Na życie dziewczyny wciąż ktoś czyha. Diabeł wyjeżdża do Włoch, żeby spotkać się ze Starszyzną i zawalczyć o spokojną przyszłość ukochanej. Niespodziewanie na jaw wychodzą kolejne sekrety z przeszłości.

Wszystkie książki z cyklu zostały wydane nakładem Wydawnictwa NieZwykłe.

Książki Moniki Nerc w księgarni internetowej Woblink.com

W księgarni internetowej Woblink znajdziecie wszystkie powieści z serii „Oblicze diabła” Moniki Nerc. Książki „Dziedzic podziemia. Szept diabła”, „Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła” oraz „Dziedzic podziemia. Oblicze diabła” dostępne są w formie ebooka. Ponadto trzecia część cyklu dostępna jest w formie papierowej.

Co znajdziesz w kategorii: Kultura, Sztuka, Design

W kategorii „Kultura / Sztuka / Design” znajdują się książki, podręczniki, monografie, albumy i reportaże poświęcone głównie filmowi, teatrowi i innym ciekawym elementom kultury. Wśród książek i e-booków z tej kategorii znajdują się wywiady z aktorami, reżyserami, pisarzami i projektantami, zapiski z ich podróży, pamiętniki i wspomnienia. Punktem łączącym wszystkie pozycje są szeroko pojęte kultura i sztuka. Dlatego znajdą tutaj coś dla siebie zarówno fani malarstwa, sztuk wizualnych, teorii kultury, jak i miłośnicy książek ogólnie podejmujących tematykę twórczości artystycznej. Z pozycji dotyczących kina warto wyróżnić książki wydawnictwa słowo/obraz terytoria poświęcone różnym gatunkom i zagadnieniom filmowym – między innymi „Kino bezpośrednie”, „Seks na ekranie”, „Polska szkoła animacji”, „Historia myśli filmowej”, „Kino włoskie”, „Kino nieme” itp. Interesujące książki proponuje także Instytut Studiów nad Sztuką Świata, pod którego szyldem ukazały się między innymi publikacje o historii Japonii, malarstwie Luciana Freuda, sztuce ubioru, Oriencie, średniowieczu czy rzeźbie. Z kolei tematykę okołoliteracką podejmuje krakowska Korporacja Ha!art, dzięki której czytelnicy mogą poznać „Życie literackie w Krakowie”, „Krótką historię kuratorstwa”, „Literaturę polską po 1989 roku w świetle teorii Pierre'a Bourdieu” czy „Nowe formy opowieści”. Jednym z czołowych wydawców specjalizujących się w książkach o designie jest inne krakowskie wydawnictwo – Karakter. Pod ich szyldem ukazały się między innymi książki o polskiej sztuce krytycznej, Bauhausie, polskiej szkole ilustracji, architekturze czy projektowaniu oraz o tym, jak uczyć designu.