Monika Nerc Literatura faktu - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Monika Nerc Literatura faktu - książki, ebooki i audiobooki

Monika Nerc to pochodząca z warszawy filolog języka hiszpańskiego i autorka poczytnej serii mafijnej „Dziedzic podziemia”. Jest wielką miłośniczką książek, która pewnego razu zapragnęła napisać własną. W wolnym czasie, oprócz pisania kolejnych opowiadań, lubi oglądać mecze piłki nożnej i gale mieszanych sztuk walki. Sama mówi o sobie, że jest upartym i pełnym determinacji zodiakalnym baranem z zamiłowaniem do podróży po świecie i poznawania innych kultur.

Seria książek Moniki Nerc - „Dziedzic podziemia”

Zadebiutowała w 2020 roku powieścią „Dziedzic podziemia. Szept diabła” otwierającą serię łączącą romans z mafijną historią. Według Grigoriya liczą się tylko mafia, pieniądze i krew. Ludzie boją się wypowiadać jego imię, określając go mianem rosyjskiego diabła. Mężczyzna jest ucieleśnieniem najgorszego – nie ma żadnych skrupułów, kiedy musi rozprawić się z wrogiem, a jego ciało pokryte jest bliznami i tatuażami. Teraz Diabeł opuścił mury więzienia i dowiedział się, że ktoś chce zająć jego miejsce w szeregach mafii. Catriona jest świeżo po studiach. Chce znaleźć pracę i prowadzić „normalne” życie. Jeszcze nie wie, że los postawi na jej drodze najniebezpieczniejszego człowieka w Warszawie.

Wydany w 2021 roku „Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła” kontynuuje historię Catriony i Grigoriya. Dziewczyna próbuje zaleczyć złamane serce. Dodatkowo nieustannie nawiedzają ją koszmary nie pozwalające zaznać spokoju. Nie ma zamiaru wybaczyć zakłamanemu rosyjskiemu mafiozie tego, co jej zrobił. Tymczasem Diabeł nie zamierza zrezygnować z Catriony – próbuje się z nią skontaktować. Ich losy wkrótce ponownie zostaną połączone. Tym razem przez wrogów czyhających na ich życie.

Dziedzic podziemia. Oblicze diabła” to na ten moment ostatnia część serii Moniki Nerc. Książka ukazała się na rynku w kwietniu 2021 roku. Autorka kontynuuje w niej historię skomplikowanego związku Catriony i Grigoriya. Na życie dziewczyny wciąż ktoś czyha. Diabeł wyjeżdża do Włoch, żeby spotkać się ze Starszyzną i zawalczyć o spokojną przyszłość ukochanej. Niespodziewanie na jaw wychodzą kolejne sekrety z przeszłości.

Wszystkie książki z cyklu zostały wydane nakładem Wydawnictwa NieZwykłe.

Książki Moniki Nerc w księgarni internetowej Woblink.com

W księgarni internetowej Woblink znajdziecie wszystkie powieści z serii „Oblicze diabła” Moniki Nerc. Książki „Dziedzic podziemia. Szept diabła”, „Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła” oraz „Dziedzic podziemia. Oblicze diabła” dostępne są w formie ebooka. Ponadto trzecia część cyklu dostępna jest w formie papierowej.

Co znajdziesz w kategorii: Literatura faktu

„Literatura faktu” to obszerna kategoria zawierająca książki non-fiction. Taki typ literatury cechuje się przedstawianiem prawdziwych wydarzeń, historii oraz postaci. W skład tej kategorii wchodzą biografie, autobiografie, wspomnienia, literatura popularnonaukowa, książki podróżnicze, przewodniki oraz oczywiście reportaże. W kategorii „Literatura faktu” w księgarni internetowej Woblink.com znajdują się pozycje opisujące największe lub najbardziej tajemnicze zbrodnie, takie jak „Koronkowa robota. Sprawa Gorgonowej” Cezarego Łazarewicza, „Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI” Johna Douglasa i Marka Olshakera, „Zbrodnia niedoskonała” Katarzyny Bondy oraz Bogdana Lacha, książka „Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X” Izy Michalewicz skupiona na zbrodniach rozpracowywanych przez specjalną komórkę Policji czy bestsellerowe pozycje Billa Bassa i Jona Jeffersona „Trupia farma” i „Trupia farma. Nowe śledztwa” przybliżające czytelnikom pracę jednego z czołowych antropologów w ośrodku Antropologii Sądowej Uniwersytetu Tennessee. Nie można pominąć wielu wybitnych reportaży wydawanych przez wydawnictwo Czarne, jak na przykład „Wyniosłe wieże. Al-Kaida i atak na Amerykę”, „Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary”, „Za jeden wiersz. Cztery lata w chińskim więzieniu” czy „Milczący Lama. Buriacja na pograniczu światów”. W kategorii „Literatura faktu” znajdują się również biografie ważnych i znanych postaci, jak na przykład „Beksińscy”, „Ksiądz Paradoks” i „Komeda” Magdaleny Grzebałkowskiej, „Ogień i furia. Biały Dom Trumpa” Michaela Wolffa, autobiografie „Pamiętnik księżniczki” Carrie Fisher czy „Obgadywanie świata” Jerzego Owsiaka. Mieszczą się tu również poruszające reportaże wojenne jak opowiadające o wojnie w Wietnamie „Depesze” Michaela Herra, współscenarzysty „Czasu Apokalipsy”, oraz fabularyzowane reportaże w typie „Czarnej” Wojciecha Kuczoka, książki opartej o tragiczne wydarzenia z 2002 roku, które rozegrały się w jednej z podlaskich miejscowości. A oprócz tego „Please kill me. Punkowa historia punka” Legs McNeil oraz Gillian McCain będąca wiernym obrazem Stanów Zjednoczonych z przełomu lat 60. i 70. XX wieku.