Robin Dreeke Książki o nowożytności - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Robin Dreeke Książki o nowożytności - książki, ebooki i audiobooki

Robin Dreeke to były agent oraz Szef Programu Analizy Behawioralnej FBI, a także autor licznych książek dotyczących analizy ludzkich zachowań. W Polsce wydano dotychczas dwie jego publikacje – „Jak czytać ludzi” oraz „Jak zjednać sobie ludzi”. Dreeke jest również mówcą prowadzącym wykłady o komunikacji, sprzedaży, zaufaniu i zasobach ludzkich. Stworzył skuteczne narzędzia rozwoju relacji oraz komunikacji interpersonalnej. Zanim rozpoczął pracę w FBI, służył w amerykańskich marines.

Behawiorysta w FBI

Autor „Jak czytać ludzi” przez ponad 30 lat badał zachowania i stosunki międzyludzkie. Jego zdolność do korzystania ze wskaźnika inteligencji emocjonalnej (EQ-I 2.0), instrumentu rozeznania osobistego (PDI) jest potwierdzona uzyskanymi certyfikatami. Jako dowódca był odpowiedzialny za ponad 200 rekrutów w Południowej Karolinie. To podczas tej pracy nauczył się podstaw wpływu i przywództwa.

W 1997 roku rozpoczął pracę w FBI jako behawiorysta. Napisał wiele artykułów do biuletynu FBI Law Enforcement. Przeszedł wiele szkoleń w dziedzinie psychologii społecznej i praktycznego zastosowania nauk leżących u podstaw rozwoju relacji.

Robin Dreeke – ekspert w sztuce komunikacji międzyludzkiej

Przez lata obserwacji i badań zachowań niewerbalnych, wykorzystywanie poznanych wskaźników, a także własnych unikalnych technik, Robin Dreeke stworzył własne, wysoce efektywne narzędzia dla komunikacji interpretowanej.

Obecnie autor „Jak czytać ludzi” jest szanowanym ekspertem i mówcą uczącym o sztuce komunikacji międzyludzkiej. Przedstawiane przez niego umiejętności mogą być wykorzystywane na co dzień w relacjach osobistych i biznesowych.

Dreeke założył organizację oferującą szkolenia, People Formula LLC, której jest prezesem. Oprócz tego prowadzi seminaria i warsztaty dla organizacji wojskowych, rządowych i prywatnych.

Jak czytać ludzi – radzi agent FBI

„Jak czytać ludzi – radzi agent FBI” to pierwsza publikacja Robina Dreeke’a, jaka ukazała się w polskim tłumaczeniu. Tytuł ten jest kluczem do odczytywania intencji, motywacji i dążeń innych ludzi. Dreeke dzieli się w niej wypracowanym przez siebie systemem pozwalającym zdiagnozować i w konsekwencji przewidzieć ludzkie zachowania. Autor pokazuje, że można przewidzieć czyjeś zachowanie stosując odpowiednią strategię, logikę i spostrzegawczość.

Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI

Kolejna książka autora dostępna na polskim rynku wydawniczym to „Jak zjednać sobie ludzi”. Robin Dreeke pokazuje w niej, że innych ludzi trzeba traktować tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Bazując na własnych doświadczeniach zdobytych podczas pracy jako oficer marines, agent FBI i szef Programu Analizy Behawioralnej FBI, dzieli się z czytelnikami metodami pozwalającymi w skuteczny sposób radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

Cykl Robina Dreeke’a „Inwestuj w siebie”

Obie książki Robina Dreeke’a ukazały się w Polsce nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa, w serii „Inwestuj w siebie”. „Jak czytać ludzi” to pierwsza książka cyklu, a „Jak zjednać sobie ludzi” jest ósmą i zarazem najnowszą publikacją, jaka ukazała się w jego ramach. Pozostałe tytuły z serii „Inwestuj w siebie” to „Nawyki bogatych i biednych” Michaela Yardney’a i Toma Corley’a, „Jak przeżyć koniec świata. Plan na niepewne czasy” Jamesa Wesley’a Rawlesa, „Jak nie bać się żyć. Sztuka panowania nad lękiem” Tima Cantophera, „Bogate dzieci. Poradnik dla mądrych rodziców” Toma Corley’a oraz „Na zdrowy rozum. Dlaczego podejmujemy nieracjonalne decyzje” Oriego Brafmana i Roma Brafmana.

W księgarni internetowej Woblink znajdziecie książki Robina Dreeke’a w formie ebooka, audiobooka i książek papierowych.

Źródło zdjęcia: images.app.goo.gl/epw7MzEP94N6w45J8

Co znajdziesz w kategorii: Książki o nowożytności

Historia nowożytna to okres w dziejach, który nastąpił po średniowieczu, a więc w XV wieku, i trwał aż do początku wieku XIX. Nowożytność dzieli się na cztery okresy: renesans, barok, oświecenie i romantyzm, dlatego kategoria „Historia nowożytna” jest bardzo obszerna. Należą do niej książki opisujące wydarzenia historyczne, przemiany kulturowe, polityczne i ideologiczne. W kategorii „Historia nowożytna” znajdziemy wiele książek napisanych przez Normana Daviesa, jednego z najbardziej znanych w Polsce historyków. Davis to autor posiadający polskie i brytyjskie obywatelstwo, ale pochodzący z Walii. Napisał wiele książek historycznych dotyczących Europy Środkowej i Wschodniej, głównie Polski. W księgarni internetowej Woblink.com odnaleźć możemy takie książki Daviesa jak „Boże igrzysko. Historia Polski”, pozycję przez większość historyków uznaną za jedną z najlepszych książek o dziejach naszego kraju, „Serce Europy” – książkę, w której Davies przeciwstawia się utartym schematom i przedstawia historię Polski od czasów najnowszych do epok najbardziej w czasie odległych, czy „Zaginione królestwa”, w których przeczytać możemy o nieznanej historii Europy. Warto sięgnąć także po biografie i poznać bliżej takie postaci jak laureat literackiego Nobla Henryk Sienkiewicz („Henryk Sienkiewicz jakiego nie znamy” Kamila Kartasińskiego), niezrównany francuski dowódca Napoleon Bonaparte („Napoleon na ziemiach polskich. Przewodnik historyczny” Jakuba Hermanowicza), inicjator reformacji Marcin Luter („Marcin Luter. Prorok i buntownik” Lyndal Roper). Znajdują się tu również książki, które w centrum zainteresowania stawiają życie kobiet. Wśród nich są „Damy złotego wieku” Kamila Janickiego czy „Kobiety niepokorne. Reformatorki – buntowniczki – rewolucjonistki. Herstorie” Izabeli Desperak i Ingi Kuźmy. W tej kategorii mieszczą się też książki poświęcone historii seksualności – „W łożu z Tudorami. Intymne życie dynastii” Amy Licence oraz „Kochanki, bastardzi, oszuści. Nieprawe łoża królów Polski: XVI–XVIII wiek” Marka Telera.