okładka Cierpliwy snajper. Ebook | EPUB, MOBI | Arturo Perez-Reverte

Ebook

Cierpliwy snajper

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Madryt, Lizbona, Werona, Neapol – kolejne miasta stają się polami bitwy. To wojna, w której prawo walczy z wolnością. Konflikt, w której street art mierzy się ze Sztuką. Spór, w którym miejska partyzantka ściera się z publicznym porządkiem. Pościg trwa, znaczony nowymi graffiti i śmiertelnym zagrożeniem. Każda ściana to pole do demonstracji, każdy wpis to szansa na przebudzenie zastygłych w letargu ludzi. Za tym wszystkim stoi On. Cierpliwy Snajper. Nikt nie widział jego twarzy, nikt nie wie, jaki będzie jego kolejny krok. Bóg graffiti jest chroniony przez armię lojalnych wyznawców, gotowych złożyć mu najwyższą ofiarę. To jego szuka Alejandra Varela - Lex. Na czyje zlecenie działa ta dziewczyna? Czyżby Snajper był teraz na celowniku? "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.35 MB (MOBI), 0.93 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Kinga

16.02.2015, 23:11

Mistrz literackiej intrygi znowu w akcji. Tym razem, Arturo Perez-Reverte na warsztat wziął grafficiarzy i ciemny świat sztuki. „Cierpliwy snajper” to trzymający w napięciu pościg za guru street artu – Sniperem, za którym podążają poławiaczka artystów – Lex oraz mężczyzna żądny zemsty.

Mona

14.02.2015, 12:53

Współczesna powieść traktująca o sztuce ulicznej, która bywa niebezpieczna, nielegalna i brudna. Grafficiarze działają poza prawem, zsyłając na siebie kłopoty. Arturo Perez Reverte to jeden z mistrzów budowania inteligentnego napięcia. „Cierpliwy snajper” jak thriller. Super!