okładka Dotyk Julii. Ebook | EPUB, MOBI | Tahereh Mafi

E-book

Dotyk Julii

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Zostałam przeklęta Mam niezwykły dar Jestem potworem Mam nadludzką moc Mój dotyk zabija Mój dotyk to moja siła Jestem narzędziem zniszczenia Będę walczyć o miłość Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija. Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha. „Uzależniająca, pełna napięcia i niezwykle zmysłowa. Chciałabym tak pisać. Po prostu nie możesz się oderwać od lektury”. Lauren Kate, autorka „Upadłych” "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.50 MB (MOBI), 0.74 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

PannaP44

14.02.2013, 09:32

„”

Początkowo nie byłam przekonana żeby przeczytać „Dotyk Julii” autorstwa Tahereh Mafi. Jednak ostatecznie się zdecydowałam i nie żałuję.
Julia osamotniona młoda dziewczyna której pragnieniem jest przytulić się do drugiej osoby. Jednak nie jest to możliwe. Dotyk Julii zabija! Wszyscy boją się Julii myśląc że jest złym potworem. Nic bardziej mylnego. Wrażliwa, dobra i uczciwa dziewczyna kończy w zakładzie zamkniętym odrzucona nawet przez najbliższą rodzinę. Kiedy w zakładzie do celi trafia Adam – miłość z czasów szkolnych ma nadzieję że w jej życiu coś się zmieni. I ma rację!! Nie wie jeszcze że Adam może jej dotknąć nie odnosząc żadnych obrażeń. Jej miłość do mężnego młodzieńca odnawia się, a może tak naprawdę nigdy nie wygasła? Sama Julia tego nie była pewna. Tego co zdarzy się później Julia nie mogła przewidzieć.
„Dotyk Julii” to książka pełna smutku i radości zarazem, bólu i rozkoszy, nadziei i rezygnacji. Podczas lektury nie można nudzić się ani przez chwilę. Autorka ciągle zaskakuje nas jakimś nowym tajemniczym wątkiem.
Na przykładzie Julii widzimy jak bardzo potrzebna jest w naszym życiu bliskość, dotyk drugiego człowieka. Często nie doceniamy tego że zarówno w dobrych jak i złych chwilach możemy liczyć na obecność drugiej osoby, jej przyjacielski uścisk. Tak samo miłości nie wyobrażamy sobie bez drobnych czułości.
Moim zdaniem „Dotyk Julii” to dobra opowieść o potrzebie bliskości, akceptacji i miłości. Dla miłośników tego rodzaju literatury będzie to naprawdę dobra książka.