okładka Dziedzictwo przodków. Tod mit uns. Ebook | EPUB, MOBI | Suren Cormudian

Ebook

Dziedzictwo przodków. Tod mit uns

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Moskwa i Kaliningrad. Wspaniałe stołeczne metro i zbudowane przez faszystów w podziemiach Königsberga bunkry oraz tajne bazy. Intrygujące zestawienie. Choć ci, którzy o moskiewskim metrze wiedzą wszystko, żyją pośród nas, milczą ze względu na podpisane zobowiązania. Tymczasem tajemnice podziemnego Königa jego budowniczowie zabrali do grobu. A jeśli z tego grobu powstaną? To książka, której na pewno nie zapomnicie. – Dmitry Glukhovsky„Po niebie niczym strzały przemknęły rzadkie obłoki, pędzone przez nieznaną siłę. Huk narastał, aż nagle do lasu wdarł się huragan. Potężna fala pyłu wyrywająca z korzeniami młode drzewa i łamiąca stare. Fruwające krzaki zamieniły się w niekończącą się ulewę. Ściana kurzu, kamieni, ziemi i roślin porwała stojące na skraju lasu samochody i ludzi”.Miasto twierdza Königsberg. Jej upadek pieczętował los Trzeciej Rzeszy i kończył niemiecką obecność w Prusach Wschodnich. Ale nawet teraz, kiedy wybrzmiały echa ostatniej globalnej wojny, która zapędziła resztki ludzkości pod ziemię, są tacy, którzy w imię dziedzictwa przodków są gotowi zabijać i ginąć.Najnowsza powieść w Uniwersum Metro 2033, międzynarodowym projekcie Dmitrija Glukhovsky’ego.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

480

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.60 MB (MOBI), 1.37 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Łukasz Grabek

Łukasz Grabek

30.04.2014, 08:40

„Książka dobrze rozwijająca motyw militarny w Projekcie Metro 2033.”

Dobra książka. Powiem szczerze, że jednak z najlepszych od momentu wydania Metro 2033 i bijąca takie słabizny, jak Korzenie niebios. Ciągłe zagadki, które stopniowo były wyjaśniane aż do ostatnich stron; klimat eksploracji; motyw militarny do tej pory dość nieobecny w projektach. Dynamiczne postaci, nie przesadzone; prostota opisów budująca w łatwy sposób wyobrażenie całego otoczenia i wydarzeń. Doza brutalności dodająca smaku i proste, ale prawdziwe przemyślenia na temat ludzkości. Nie można też odmówić autorowi umiejętności budowania ciekawych dialogów z dozą humoru. Gdy akcja rozwija się na dobre jest niszczycielska i ma odpowiednie tempo.

Rosyjska Piechota Morska - Gdzie my, tam zwycięstwo! Takie powinno być motto tej książki, bo wygrała wyścig o miano dobrej literatury, z którą dobrze spędza się czas. Czekam na więcej twórczości tego autora w projekcie Metro 2033.