okładka Ekspedycja. Ebook | EPUB, MOBI | James Rollins

E-book

Ekspedycja

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Autor AMAZONII i OŁTARZA EDENU Powieść idealna dla fanów sensacji i przygody! Odkrycie liczących kilkaset lat zabalsamowanych zwłok może podważyć obowiązujące dotychczas poglądy na kulturę Inków.Tymczasem podważa całą wiedzę o świecie. Wypełniająca czaszkę mumii dziwna materia, absorbująca w nieznany sposób energię, nie jest ani płynnym złotem, ani  żadnym innym metalem, ani też substancją organiczną. Czym zatem jest?Krwią samego diabła? Podziemna piramida w peruwiańskiej dżungli, z ukrytą w niej komnatą,  to dla jednych prawdziwa archeologiczna sensacja, dla innych nieprawdopodobne źródło bogactwa,  dla innych jeszcze - klucz do zbawienia świata.A dla wszystkich – śmiertelna pułapka.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

480

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.22 MB (MOBI), 0.67 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

14.04.2015, 13:32

„...”

Jest to moja druga w życiu książka Jamesa Rollinsa jaką przeczytałam. Tyle wystarczyło, aby stał się jednym z moich ulubionych autorów.

Akcja w przeważającej części rozgrywa się w Peru, w niedawno odkrytej cywilizacji Inków (a przynajmniej tak na początku sądzą archeolodzy). Grupa z nich zostaje uwięziona w podziemnym mieście i w tym momencie zaczyna się ich walka o przetrwanie. A czas bynajmniej nie jest ich przyjacielem.

Czy uda im się wydostać? Czy przeżyją atak pradawnych istot zamieszkujących królestwo Inków? I co najważniejsze, czy dowiedzą się czym jest tajemnicza złotopodobna substancja?

Nie przestaniesz czytać, aż nie poznasz odpowiedzi. Gwarantuję!