okładka Ene, due, śmierć. Ebook | EPUB, MOBI | M. J.  Arlidge

Ebook

Ene, due, śmierć

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Witaj w świecie, w którym najbliższa Ci osoba staje się Twoim wrogiem, a każda podjęta decyzja może być ostatnią w życiu. W świecie, w którym łzy szczęścia mieszają się z zapachem krwi. Dla Helen Grace praca w policji jest wszystkim. Dla mordercy, którego tropi, śmierć to gra. Zdeterminowana, twarda, ale też skrzywdzona Helen będzie musiała zagrać z mordercą według jego reguł. Ene, due, śmierć to mroczny i trzymający w napięciu thriller, który zmiażdży twoje poczucie bezpieczeństwa. Zagrasz? To przede wszystkim historia niezwykłego pojedynku policjantki  z  morderczynią. Ale także opowieść o ludziach postawionych przed tragicznym wyborem. Czy naprawdę „tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”? Marta Mizuro, „Zwierciadło”     Helen Grace to zaskakująco ciekawa, pełnokrwista bohaterka… Arlidge tworzy historię, która przeszywa do szpiku kości. „Daily Mail”

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

440

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.28 MB (MOBI), 1.77 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Michał Rembacz

02.01.2016, 12:15

szybka, ciekawa, miło się czyta ;) polecam :D

Nina

Halina Grice

29.11.2015, 20:28

To moje pierwsze spotkanie z tym autorem, ale już sięgam po kontynuację. To nie tylko kryminał, to także książka psychologiczna, o wyborach, które musimy dokonać, żeby przetrwać, o sile, o uczuciach - tak miłości, jak i nienawiści. Napisana ze smakiem, trudno się oderwać. Mam nadzieję, że kolejna część będzie równie dobra. Już zaczęłam :)