okładka Jerozolima. Miasto Boga. Ebook | EPUB, MOBI | Ewelina Rubinstein

E-book

Jerozolima. Miasto Boga

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

„Jerozolima. Miasto Boga” Eweliny Rubinstein to przewodnik łączący ze sobą elementy reportażu, wywiadu, dokumentu.


Opatrzony znakomitymi zdjęciami przenosi nas do stolicy Izraela, w którym świat arabski miesza się z żydowskim, a żydowski z chrześcijańskim. Poznając tę publikację dowiemy się między innymi dlaczego Żydzi przestrzegają koszerności, dlaczego religijne Żydówki golą głowy, jakimi samochodami jeżdżą Izraelczycy, jak przyrządzić smaczną szakszukę, czym jest mezuza, po czym poznać żonatego Żyda, ile wydamy na żywności, jeśli przez jakiś czas zamieszkamy w Jerozolimie? Książka porusza także wiele kontrowersyjnych tematów jak: homoseksualizm czy prostytucja. „Jerozolima. Miasto Boga" obala również stereotypy i pokazuje, jak różne i nieprzewidywalne potrafi być życie w Izraelu.


Przewodnik pełen smaczków, ciekawostek, historyjek i anegdot, ale też i praktycznych informacji. Książka polecana nie tylko osobom wybierającym się do Ziemi Świętej, ale wszystkim, którzy ciekawi są tego miejsca.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

148

Rok wydania papierowego

2016

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

15.72 MB (MOBI), 7.99 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie