okładka Kropki. Ebook | EPUB, MOBI | Włodek Markowicz

Ebook

Kropki

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Napisałem o rzeczach, o których sam chciałbym usłyszeć jeszcze kilka lat temu.
Przeprowadzam czytelnika przez moją drogę ku dorosłości, pokorze i zrozumieniu.
Odkrywam prawdziwe znaczenia bycia sobą, zdrowego egoizmu i fałszywego altruizmu.
Wciąż uczę się mniej brać, a więcej dawać.
Boli mnie ludzka krzywda, jaką sobie nieświadomie nawzajem wyrządzamy.

- Włodek Markowicz

#FLOWBOOKS #MARKOWICZ #KROPKI
Włodek Markowicz – Do 2015 roku jeden z twórców popularnego vloga Lekko Stronniczy, od roku tworzy autorski kanał na YouTube. Jego filozoficzny film „Kropki” obejrzano już 1 200 000 razy. Dwukrotny laureat nagrody Grand Video Awards 2015 prestiżowego magazynu Press oraz zdobywca przyznawanej przez youtuberów statuetki za „Montaż Roku” podczas Video Arena. Na co dzień łączy kropki.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.14 MB (MOBI), 0.82 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anna Kiszkiel

11.07.2016, 22:32

„Punkt wyjścia”

Wbrew pozorom to bardzo obszerna rzecz. Tyle tematów, tyle postaci, tyle punktów wyjścia do zestawienia własnych refleksji i zrobienia osobistych podsumowań.

Sięgając po Kropki, nie znałam dotychczasowej działalności autora. Z perspektywy czasu, po lekturze i zapoznaniu się z kilkoma filmami czy vlogami stwierdzam, że Kropki to swoista kontynuacja, a może raczej podsumowanie. Etapu w życiu, zawodowej karierze. Może nawet punkt zwrotny, próba refleksji, przewartościowania. To oczywiście subiektywny wybór tematów, wspomnień i przemyśleń autora. Jednak trudno znaleźć tu tekst o sprawie, która w jakiś sposób nie dotyka każdego z nas.
Bez względu na to, czy czytelnik zgadza się z Markiewiczem, czy nie, odnajduje jakieś punkty styczne w postrzeganiu świata, możemy potraktować te niewielkie felietoniki jako punkt wyjścia do własnych rozważań i podsumowań.
Lub po prostu zyskać lekturę na wakacyjny wyjazd.