okładka Mądrość księdza Browna. Ebook | EPUB, MOBI | Gilbert Keith  Chesterton, Magda Sobolewska

Ebook

Mądrość księdza Browna

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Drugi tom opowieści kryminalnych, w którym zagadki rozwiązuje przenikliwy duchowny. Opowiadania przenoszone na ekran, przyciągające jak magnes widzów na całym świecie w serialowej wersji BBC – tym razem w tłumaczeniu Magdy Sobolewskiej.

Zanim pojawił się „Ojciec Mateusz” – kryminalne zagadki w brawurowym stylu rozwiązywał ksiądz Brown, kultowy bohater z panteonu angielskich detektywów, porównywany do Sherlocka Holmesa i Herculesa Poirot.

Bankierska rodzina i rabunek pod słońcem Toskanii. Fałszywy napad i wymuszony okup za fałszywe porwanie. Szpiegowska współpraca francuskiego oficera z niemieckim wywiadem – z dziwnym pojedynkiem w tle. A wszystko w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej niż można byłoby sądzić po pozorach. I tylko jedna osoba jest w stanie przebić się przez tę grę pozorów – detektyw-amator, ksiądz Brown.

Nikt tak dobrze jak on nie zna zakamarków ludzkiej duszy. I nikt tak nie potrafi przewidywać posunięć złoczyńców jak skromny kapłan z Albionu.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

320

ISBN wydania papierowego

978-83-8079-288-3

Rok wydania papierowego

2018

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.19 MB (MOBI), 1.20 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie