okładka Młody Stalin. Ebook | EPUB, MOBI | Simon Sebag Montefiore, Maciej Antosiewicz

Ebook

Młody Stalin

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Fascynujący obraz dzieciństwa i burzliwej młodości Stalina, stworzony przez autora książki Stalin: dwór czerwonego cara. I barwny obraz kaukaskiego świata, który go wychował i przygotował do przyszłych triumfów, tragedii i zbrodni.

Fascynujący obraz dzieciństwa i burzliwej młodości Stalina, stworzony przez autora bestsellerowej książki Stalin: dwór czerwonego cara. I barwny obraz kaukaskiego świata, który go wychował i przygotował do przyszłych triumfów, tragedii i zbrodni.

Książka jest rezultatem dziesięcioletnich badań autora w dwudziestu trzech miastach i dziewięciu krajach, głównie w nowo otwartych archiwach w Moskwie, Tbilisi i Batumi, a także w Sankt Petersburgu, Baku, Wołogdzie, na Syberii, w Berlinie, Sztokholmie, Londynie, Paryżu, Tampere, Helsinkach, Krakowie, Wiedniu i Stanford w Kaliforni.

Młody Stalin zdobył wiele prestiżowych nagród: LA Times Biography Prize i Costa Biography oraz Le Grand Prix de Biographie Prizes.


Ebook nie zawiera zdjęć z tradycyjnego wydania książkowego.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

496

ISBN wydania papierowego

978-83-65257-20-8

Rok wydania papierowego

2017

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.87 MB (MOBI), 1.48 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie