okładka Szczęście w cichą noc. Ebook | EPUB, MOBI | Anna Ficner-OgonowskaPromocja

Ebook

Szczęście w cichą noc

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"w bożonarodzeniowy wieczór; doskonały prezent pod choinkę.Wieczór wigilijny, za oknem cisza. Pada śnieg, dom pachnie piernikiem i goździkami, na stole dodatkowe nakrycie, może zaraz ktoś przyjdzie... To wszystko znajdziecie w najnowszej książce Anny Ficner-Ogonowskiej. Hania pragnie spędzić wigilię z najbliższymi osobami w swym rodzinnym domu. Chce, by było jak dawniej... Zapowiada się wspaniały czas, pełen miłości, mądrych rozmów, rozkochanych spojrzeń i wyśmienitych dań. Lektura tej magicznej opowieści, w której tradycja staje się jedną z bohaterek, z pewnością rozgrzeje serca i sprawi, że te Święta, choć obchodzone zimą, będą ciepłe i prawdziwie wyjątkowe. Idealna książka do czytania w bożonarodzeniowy wieczór; doskonały prezent pod choinkę. "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.71 MB (MOBI), 0.81 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Bożena Piotrowska

20.01.2014, 16:28

Książkę "wymęczyłam" w dwie godziny. Gdyby nie to, że była prezentem danym "od serca", chyba miałabym o niej jeszcze gorszą opinię. Nie chcę się czepiać okładki, bo czasem treść może być lepsza niż sugeruje okładka. Niestety pierwsze strony utwierdziły mnie w przekonaniu, że fabuła nie "powala na kolana". Mimo chęci wprowadzenia świątecznego, ciepłego i rodzinnego klimatu, nie przekonuje mnie ta opowieść. Po skończeniu czytania zamknęłam książkę bez żadnych "achów i ochów". Dodam, że nie czytałam poprzednich historii, napisanych przez A. Ficner- Ogonowską, więc może miało to właśnie taki a nie inny wpływ na odbiór tej książki.

magda L

magda L

15.01.2014, 03:37

Nie chcialabym byc zlosliwa ale.....ksiazka jest NUDNA...Wlasciwie nic sie nie dzieje.To wszystko mozna by bylo opisac na kilku stronach i oddzielnie wydac ksiazke kucharska z wigilijnymi przysmakami.Moze czasami nie warto ciagnac jednego tematu tak dlugo .

Jan Sikora

Jan Sikora

03.01.2014, 23:53

Moim zdaniem książka warta jest jedynie przepisów na końcu, nie porywa, fabuła jest historyjką nie dość że krótką to nieciekawie opowiedzianą, wyjątkowo przewidywalną wyrwaną z kontekstu.

Arieletka Borowczyk

16.05.2014, 11:48

„Nieskomplikowana historia, po prostu życie.”

Świetne podsumowanie całej trylogii Anny Ficnar-Ogonowskiej. Taka kropka nad "i". Bardzo ciężko było mi się rozstać z Hanią i jej rodziną. Jej problemy i radości zajęły moją głowę w zeszłe wakacje. Szczęście w cichą noc przeczytałam w święta Bożego Narodzenia tak na deser, chociaż nie mogłam się opanować, aby nie sięgnąć po nią wcześniej. Pomyślałam, że magia świąt pozwoli mi się lepiej delektować tą króciutką historią. Pani Aniu, czekam na podobne publikacje z niecierpliwością.